Sandra Kubicka wyjawiła, ile wydała na ślub. Padła kwota. Szok

Sandra Kubicka i Aleksander Baron są już po ślubie. Modelka chętnie opowiada o szczegółach i przygotowaniach do samej ceremonii. Uchyliła też rąbka tajemnicy w kwestii finansów.

Niedawno Sandra Kubicka ogłosiła w mediach społecznościowych, że jest już po ślubie z Aleksandrem Baronem. Podzieliła się tymi wieściami kilka dni po ceremonii. Data tego wielkiego wydarzenia w życiu modelki i muzyka nie była przypadkowa. "6.04.2024 r. w 50. rocznicę ślubu moich dziadków wyszłam za mężczyznę moich marzeń" - pisała Kubicka. Nie szczędziła także miłych słów w kierunku swojego wybranka. "Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż, to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie. Tak, jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego, jakiego mała Sandra sobie wymarzyła" - dodała w poście. A co z kosztami ślubu? Modelka rozwiała wątpliwości.

Zobacz wideo Joanna Krupa planuje trzeci ślub? Wspomina poprzednie ceremonie

Sandra Kubicka i Aleksander Baron wzięli kameralny ślub. Za jaką kwotę?

Sandra Kubicka i Aleksander Baron dość późno rozpoczęli przygotowania do ślubu. Wszystko odbyło się spontanicznie. "Wtorek, cztery dni przed ślubem. Piszę do Jovany [świadkowej - przyp.red.] z pytaniem, kiedy wraca z Aten, bo w sobotę o 13 będzie ślub. Udało się znaleźć datę przed porodem! Potem do moich dziewczyn "ej, zrobicie mnie w sobotę na ślub?". Ewa do ostatniej chwili myślała, że czesze mnie jako gościa na wesele. Pół godziny przed wyjściem połączyła kropki, że to nasz ślub" - pisała Kubicka.

Niektóre gwiazdy wydają kilkaset tysięcy na tak ważną ceremonię. Wymyślają przeróżne dekoracje i atrakcje, a ich lista gości pęka w szwach. Co w przypadku Kubickiej i Barona? Dziennikarze portalu Shownews.pl. zapytali modelkę o to, ile ona i jej ukochany wydali na ślub. Kwota może niektórych zaskoczyć. - Wzięcie ślubu kosztuje 80 złotych. Pozdrawiam - wyjawiła serwisowi. Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony. 

Początki związku Sandry Kubickiej i Barona. "Nie patrzyliśmy na siebie w ten sposób"

Sandra Kubicka i Aleksander Baron poznali się w 2015 roku. Wtedy jednak pozostali na stopie przyjacielskiej. "Nie byliśmy na siebie gotowi. Teraz jest czas na nas. Przyciągnęliśmy siebie myślami. Pamiętam, jak powiedziałam do Harry'ego coś o Alku, tak po prostu, że jest ciachem i wydaje się ciepłą osobą. Kilka dni później na niego wpadłam i już nie puściłam. Nic się nie dzieje bez przyczyny" - pisała Kubicka na InstaStories. ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka pokazała okolicę nowego domu. Ależ widoki! "O takie życie walczyłam

Sandra Kubicka i Aleksander BaronSandra Kubicka i Aleksander Baron Fot. KAPiF.pl

Czy wieść o ślubie Kubickiej i Barona cię zaskoczyła?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.