Jak wyglądały początki związku Sandry Kubickiej i Barona? "Nie byliśmy na siebie gotowi"

Związek Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona kwitnie. Niedawno para podzieliła się z obserwatorami wyjątkowymi wieściami o ciąży. Początki znajomości muzyka i modelki nie były jednak takie oczywiste.

Sandra Kubicka i Aleksander Baron przeżywają ostatnio bardzo intensywny czas. Najpierw zakochani dodali na Instagrama wyjątkowy filmik, na którym muzyk padł na kolana i oświadczył się modelce. Później poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. "Our miracle baby (tłum. nasze cudowne dziecko). Moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki tobie, Alku. Czekamy na ciebie synku. Najlepszy prezent świąteczny" - napisała Kubicka na Instagramie. Wspominamy, jak wyglądały początki ich relacji. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka musiała zacisnąć pasa. "Nie mogę sobie teraz pozwolić na wyjazdy"

Sandra Kubicka zdradziła, jak poznała Aleksandra Barona

Modelka i gitarzysta zespołu Afromental poznali się w 2015 roku. Nie oznaczało to jednak początku związku. "Poszliśmy na drinka jako znajomi. Potem wysyłaliśmy sobie gołębie z listami, bo uciekłam z powrotem do Miami. Tylko przez Ocean Atlantycki ciężko im było dolecieć - huragany na Florydzie i te sprawy - wiecie. Na szczęście dotarły w tym roku. Nie no, żarty na bok - znaliśmy się oczywiście" - napisała Kubicka na Instagramie. Modelka zaznaczyła, że początkowo ona i Baron nie rozważali związku. W międzyczasie byli też w innych relacjach. W 2021 roku wszystko się jednak zmieniło i zaczęli się spotykać. "Na pewno przeszliśmy sobie przez myśl nie raz, ale nie patrzyliśmy na siebie w ten sposób, pod kątem związku i miłości. Nie byliśmy na siebie gotowi. Teraz jest czas na nas. Przyciągnęliśmy siebie myślami. Pamiętam, jak powiedziałam do Harry'ego coś o Alku, tak po prostu, że jest ciachem i wydaje się ciepłą osobą. Kilka dni później na niego wpadłam i już nie puściłam. Nic się nie dzieje bez przyczyny" - dodała na Instagramie. Kto by pomyślał, że dziś będą tworzyć tak zgrany duet.

Sandra Kubicka i Baron - początki związkuSandra Kubicka i Baron - początki związku Fot. KAPiF.pl

Sandra Kubicka czule o Baronie. "To właśnie mój książę"

Modelka twierdzi, że jej związek z muzykiem jest bardzo silny, ponieważ umocniły go poprzednie, nieudane relacje. "Wiem, że gdybyśmy weszli w to osiem lat temu, nic by z tego nie było" - napisała Kubicka na Instagramie. Celebrytka stale podkreśla, że Baron bardzo dobrze ją traktuje i relacja z nim to prawdziwe spełnienie marzeń. "Zawsze chciałam księcia z bajki i cały czas go szukałam... Okazało się, że początkowy kolega z dredami to właśnie mój książę" - dodała. ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka odpaliła się na obecną dziewczynę eks. "Gdy byliśmy razem wskakiwałaś mu..."

Pierścionek zaręczynowy Sandry KubickiejPierścionek zaręczynowy Sandry Kubickiej Fot. @sandrakubicka / Instagram

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.