Baron w czułym wyznaniu. Takie słowa skierował do Sandry po ślubie. Fanka: Sama się wzruszyłam

Baron opublikował nowy post, w którym zwrócił się do żony. Jego wyznanie poruszyło internautów, którzy zostawili mnóstwo komentarzy. Zobaczcie, co napisał.

10 kwietnia Baron i Sandra Kubicka podzielili się z fanami kolejną radosną nowiną. Okazało się, że kilka dni wcześniej, 6 kwietnia, wzięli ślub. Ta data została wybrana nieprzypadkowo i miała związek z ważnym wydarzeniem w ich rodzinie. Od momentu upublicznienia informacji o ceremonii małżonkowie publikują kolejne relacje z tego wyjątkowego dla nich dnia. Teraz muzyk po raz kolejny dodał serię zdjęć, a także skierował piękne wyznanie do żony. 

Zobacz wideo

Baron w poruszającym wyznaniu. To, co napisał do Sandry, wzrusza

Aleksander Baron dodał kilka zdjęć z sesji zdjęciowej wykonanej w dniu ślubu. Ujęcia są czarno-białe, a małżonkowie pozują uśmiechnięci, a także okazują sobie dużo czułości. Sandra Milwiw-Baron (celebrytka zmieniła nazwisko) jest w zaawansowanej ciąży, a krągłości wyeksponowała dzięki obcisłej kreacji. Przyszli rodzice są bardzo szczęśliwi, że niedługo powitają na świecie dziecko, dlatego na zdjęciach ślubnych nie zapominali o tym, że w brzuchu modelki jest ich syn. Dotykali tej części jej ciała, patrzyli także na nią z poruszeniem. Baron dodał także opis do tych kadrów i zdobył się przy okazji na piękne wyznanie. Zacytował słowa piosenki Perfectu: "Zawsze tam gdzie Ty" i dodał emotkę w kształcie połączonych dwóch serc. To, co napisał, wpłynęło na internautów, których historia miłości Kubickiej i Barona wzrusza. "I to jest najlepszy przykład na to, że naprawdę trzeba 'pocałować' wiele ropuch, by trafić na księcia/księżniczkę. Trzeba być wytrwałym. Serdeczne gratulacje dla super małżeństwa", "Coś wspaniałego! Gratulacje. Bardzo bardzo się cieszę", "Sama się wzruszyłam. Jesteście przepiękni!"- czytamy w komentarzach. Zdjęcia Sandry i Aleksandra z różnych etapów ich relacji znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Jak poznali się Kubicka i Baron?

Baron i Kubicka w 2021 roku ogłosili, że są razem. Oboje mieli za sobą wiele nieudanych i medialnych relacji, jednak od razu wiedzieli, że są dla siebie stworzeni. Szybko zamieszkali razem, stali się jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Jakiś czas temu modelka ujawniła, jak złączyli się z ukochanym. Pomógł przypadek, o czym przeczytacie TUTAJ Sandra Kubicka pierwszy raz zdradziła, jak zaczął się jej związek z Baronem. "Jak para nastolatków". Choć kilka razy plotkowano o ich kryzysie, to oni udowodnili, że ich miłość jest prawdziwa. Teraz są po ślubie, niedługo powitają na świecie syna. Oboje nie ukrywają, że mają w życiu to, o czym od zawsze marzyli. 

Przyznaj się - dawałaś/dawałeś Sandrze Kubickiej i Baronowi szanse?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.