Piotr Żyła pokazał dom. Jest... modułowy! Internauci wytykają niedociągnięcia. "Zaniedbany"

Piotr Żyła to jeden z najbardziej charakterystycznych sportowców. Tym razem postanowił pochwalić się swoim domem.

Piotr Żyła należy do tych sportowców, których większość uwielbia. Wszystko dzięki jego charyzmie i talentowi komediowemu, który ujawnia przede wszystkim w wywiadach. Skoczek zawsze potrafi rozśmieszyć, a jego wypowiedzi stały się już kultowe. Tym razem zawodnik zaskoczył i pokazał dom. Nie jest to jednak standardowa konstrukcja. 

Zobacz wideo Adam Małysz ocenił sezon polskich skoczków. Wymowne słowa

Piotr Żyła chwali się domem. To nietypowe rozwiązanie 

Skoczek zaskakuje zarówno podczas zawodów, jak i poza nimi. Tym razem obserwatorzy mogli dowiedzieć się, jak wygląda jego miejsce zamieszkania. Nie jest to jednak typowe rozwiązanie. Choć budynek wygląda na wybudowany tradycyjnie, to tylko złudne wrażenie. Okazuje się bowiem, że Żyła wybrał opcję domu modułowego. Co to w praktyce oznacza? Jest to konstrukcja zbudowana z kilku komponentów, które tworzone są w fabryce. Jako elementy przyjeżdżają na docelowe miejsce i można je złożyć w odpowiedni sposób, tworząc dom. Obecnie jest to niezwykle popularne rozwiązanie, po które sięga coraz więcej osób. Sportowiec pozował z uśmiechem na tarasie przed posiadłością, siedząc na krześle. Jego dom to połączenie bieli i jasnego drewna z ciemnym dachem, na którym zamontowano panele fotowoltaiczne. 

 

Internauci komentują posiadłość. Zauważyli pewne niedopracowanie 

Sportowiec opublikował zdjęcie na swoim Instagramie, gdzie zgromadził niemałą liczbę obserwatorów. Zainteresowanych jego codziennością jest bowiem ponad 400 tysięcy osób. Pod postem pojawiły się liczne komentarze, ale część fanów zauważyła jedno niedociągnięcie. Zwrócili uwagę na wystające z tarasu kępki trawy. "Tę trawę z tych płytek mogłeś wyrwać do zdjęcia", "Oj nagana dla ogrodnika, trawa zamiast fugi", "Ale ta kostką to już ci mchem zaszła", "Zaniedbany ten ładny tarasik Pietrek" - czytamy pod wpisem. Były to jednak w większości formy żartu, które okraszono rozbawionymi emotkami, szczególnie że internauci wiedzą, że skoczek ma poczucie humoru. Większość jest zachwycona posiadłością Żyły. "Piter, mega!", "Piękny dom", "Fajne, fajne" - pisali obserwatorzy. Po więcej zdjęć sportowca zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Piotr Żyła podczas zawodów PŚ w PlanicyPiotr Żyła podczas zawodów PŚ w Planicy Screen Player

Jak oceniasz dom Piotra Żyły?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.