Nie żyje polski aktor i komik znany z "DDTVN". Resort Komedii zaapelował do publiczności

Nie żyje Norbert Bajan. Śmierć aktora potwierdził klub komediowy Resort Komedii. Zmarłego performera wspomniała także Katarzyna Kołeczek, która występowała z nim w "Dzień dobry TVN".

Norbert Bajan nie żyje. Był aktorem, performerem i autorem tekstów piosenek. Możemy kojarzyć go z filmu "Bóg internetów" z 2021 roku oraz z wystąpienia w "Dzień dobry TVN", gdzie u boku Katarzyny Kołeczek mówił o błędach popełnianych w komunikacji. Grał m.in. w Klubie Komediowym i Teatrze Komedia. O śmierci artysty poinformował Resort Komedii. 

Zobacz wideo Wodecki zostawił to po śmierci

Nie żyje Norbert Bajan. Współpracował ze znanymi instytucjami

Norbert Bajan miał na koncie współpracę m.in. z Muzeum POLIN czy ambasadami i instytucjami kultury. Resort Komedii wspomina go jako utalentowanego, chętnego do pomocy i zaangażowanego we wszystkie projekty performera. "Z ogromnym bólem żegnamy naszego przyjaciela, Norberta Bajana. Norbert był wspaniałym kolegą, uwielbianym nauczycielem, wiernym przyjacielem. Zawsze uśmiechnięty, zawsze z dobrym słowem, zawsze gotowy, aby wysłuchać, pogadać i pomóc. Od samego początku wspierał naszą scenę swoim talentem i ciężką pracą. Był zawsze podporą dla swoich współpracowników i nigdy nie szczędził czasu i zaangażowania dla projektów, w które wierzył" - czytamy na profilu Resortu Komedii.

Nie żyje Norbert Bajan. Resort Komedii zaapelował do publiczności

Przyczyna śmierci Norberta Bajana nie została ujawniona. Resort Komedii zaapelował jednak do odbiorców o wzajemną czujność oraz sięganie po pomoc, kiedy jest potrzeba. "Pogrążeni w bólu apelujemy do was. Bądźcie czujni na innych. Wyciągajcie dłoń i rozmawiajcie. Jeżeli przeżywacie gorszy czas, nie zostawajcie sami. Szukajcie rozmowy z innymi, zwracajcie się po pomoc, bo ona jest na wyciągnięcie ręki" - czytamy. Performera na Instagramie pożegnała Katarzyna Kołeczek, z którą miał okazję pojawić się w "Dzień dobry TVN". Aktorka z ciężkim sercem przyjęła wiadomość o śmierci Norberta Bajana. "Strasznie mi dziś smutno. Odszedł piękny człowiek. Chodzące światło. Dobro i talent. Norbert, zapamiętam twój niesamowity uśmiech, serdeczność, piękno wewnętrzne i zewnętrzne. Nawet nie wiesz. jak bardzo będę za tobą tęsknić" - wyznała na Instagramie.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.