Kevin Mglej zrobił z miłości to, co Wiśniewski i Doda. Oni pożałowali

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są szczęśliwie zakochani i nie zamierzają ukrywać swojej wielkiej miłości. Jako dowód uczuć wokalistka wykonała sobie niedawno tatuaż. Jej mąż zrobił dla niej coś równie szalonego.

Roksana Węgiel to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. Wokalistka zyskała rozpoznawalność dzięki wystąpieniu w hitowym show TVP "The Voice Kids". Później pojechała reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior, a jej kariera muzyczna nabrała zawrotnego tempa. Obecnie możemy śledzić jej poczynania w "Tańcu z gwiazdami", gdzie dla wielu jest faworytką. Prywatnie Roksana Węgiel została żoną o osiem lat starszego producenta muzycznego, Kevina Mgleja. Para jest w trakcie przygotowań do ślubu kościelnego. Ostatnio wyszło na jaw, że wokalistka zrobiła sobie tatuaż, z dedykacją prosto dla ukochanego. Wygląda na to, że on postanowił odwdzięczyć się jej tym samym. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel w szczerym wyznaniu: Bóg dawał nam wiele znaków

Roksana Węgiel zrobiła tatuaż dedykowany mężowi. On też!

Roksana Węgiel zamieściła zdjęcie na Instagramie, a oczy fanów niemal od razu skierowały się w stronę niewielkiego tatuażu na nadgarstku. Jest literka "K" i nietrudno się domyślić, że chodzi o pierwszą literę imienia jej ukochanego. W niedawnym wywiadzie dla portalu Party.pl wokalistka potwierdziła te przypuszczenia. Zdradziła, że nie tylko ona wykonała tatuaż, ale Kevin Mglej również. Co prawda, nie powiedziała, o co konkretnie chodzi, ale można domniemywać, że mąż odwzajemnił się tym samym i wytatuował sobie literkę "R". - Tak, my sobie zrobiliśmy wspólne takie malutkie tatuaże i to nie jest tajemnica - wyjaśniła. Przypominamy, że nie jest to pierwszy raz, gdy gwiazdy tatuują sobie imiona drugich połówek. Michał Wiśniewski wytatuował sobie m.in. imię Dominiki Tajner, a potem usuwał. Z kolei, Doda zrobiła sobie imię Radosława Majdana po hebrajsku, po rozstaniu też je usuwała. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu.

Roksana Węgiel wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" u boku Kevina Mgleja?

Obecnie Roksana Węgiel większość czasu poświęca na przygotowywanie się do programu "Taniec z gwiazdami". Dla wielu jest ona jedną z faworytek do zwycięstwa. Kevin Mglej dzielnie dopinguje i za każdym razem wspiera ukochaną. Już w najnowszym odcinku gwiazdy mają wystąpić z bliskimi. Wiele wskazuje na to, że będziemy mogli zobaczyć ukochanego artystki nie na widowni, a u jej boku na parkiecie. ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel rozgadała się w "Tańcu z gwiazdami" o życiu prywatnym. Usłyszeliśmy o Kevinie.

Roksana Węgiel i Kevin MglejRoksana Węgiel i Kevin Mglej KAPiF

Co sądzisz o tatuażu dla ukochanej osoby?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.