Maja Rutkowski poszła do dentysty. Standardowy zabieg? Nic podobnego. Dodała sobie więcej blasku

Maja Rutkowski wybrała się do dentysty. Jeśli myślicie, że zdecydowała się na typowy zabieg, to jesteście w błędzie. Żona Krzysztofa Rutkowskiego postanowiła dodać sobie jeszcze więcej blasku i zęby umaiła błyszczącym diamentem.

Maja i Krzysztof Rutkowscy to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Media od samego początku ich znajomości chętnie się o nich rozpisują. Z kolei oni sami ochoczo udzielają wywiadów i wypowiedzi publicznych, gdzie co rusz uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają, co u nich słychać. Oprócz tego żona Krzysztofa Rutkowskiego aktywnie działa w sieci, gdzie na bieżąco relacjonuje, to co robi. Ostatnio wybrała się z wizytą do dentysty.

Zobacz wideo Maja Rutkowski komentuje żart na temat kolan Krzysztofa. "Zrobiło mi się smutno"

Maja Rutkowski dodała sobie jeszcze więcej blasku. Zaszalała u dentysty

W weekend Maja Rutkowski wybrała się do kliniki stomatologicznej, co oczywiście zrelacjonowała. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka postanowiła dodać do swojego uśmiechu jeszcze więcej blichtru i zdecydowała się na założenie biżuterii na zęby. Efektem pochwaliła się natychmiastowo. "Biżuteria na zębach? Co sądzicie?" - zapytała na Instagramie. Internauci nie pozostawili jej bez odpowiedzi i niemal od razu ruszyli do komentowania. "Świetny pomysł" - napisała jedna z internautek. "Super ozdoba!" - dodała kolejna. "Jak zęby są ładne, to wygląda to pięknie. Mam dwie znajome, które mają takie diamenciki na zębach dwójkach i wyglądają świetnie" - stwierdziła następna. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu.

Maja Rutkowski szykuje się do komunii syna. Będzie na bogato

Maja Rutkowski planuje przyjęcie komunijne dla syna. Wielki dzień zbliża się nieubłaganie. W związku z tym celebrytka ma pełne ręce roboty. Nie jest tajemnicą, że Rutkowscy hucznie obchodzą tego typu przedsięwzięcia. Tak samo będzie i tym razem. - Myślę, że będzie około 150 gości, ale tak naprawdę pewnie będzie więcej osób, bo Krzysztof często rozszerza tę listę. Menu będzie typowo weselne, poza tym oczywiście inne atrakcje jak fotobudki czy zespoły grające muzykę na żywo. Ponieważ łączymy te dwie imprezy, zabawa zacznie się dosyć wcześnie, bo już po południu - powiedziała w rozmowie z "Faktem". ZOBACZ TEŻ: Maja i Krzysztof Rutkowscy szykują się do drugiego ślubu. Niebywałe, co znajdzie się na sukni panny młodej.

Maja RutkowskiMaja Rutkowski https://www.instagram.com/majaplich/

Co sądzisz o diamencikach na zębach Mai Rutkowski?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.