Renata Gabryjelska była gwiazdą "Złotopolskich". Jak dziś wygląda? Wciąż zachwyca urodą

Renata Gabryjelska przez lata występowała w popularnych "Złotopolskich". Później zniknęła ze świata show-biznesu. Jak dziś wygląda? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

Renata Gabryjelska dała się poznać szerszej publiczności dzięki roli Ewy Kowalskiej w serialu "Złotopolscy". Później jednak zniknęła z blasku fleszy. W jednym z wywiadów wyjaśniła powód swojej decyzji. - Byłam marionetką na potrzeby show-biznesu. Malowali mnie, przebierali, kazali mówić, co inni chcieli usłyszeć. Mój świat miał być piękny i kolorowy - wyjawiła po latach w "Gazecie Krakowskiej".  Zobaczcie, czy po latach Renata Gabryjelska bardzo się zmieniła. Przypomina jeszcze Ewę Kowalską?

Zobacz wideo Stużyńska chciała odejść z "Przyjaciółek"? Te słowa mogą zaskoczyć

Renata Gabryjelska ze "Złotopolskich" na otwarciu perfumerii. Tak teraz wygląda

Renata Gabryjelska nie pojawia się już na ekranach widzów, ale za to prężnie działa w mediach społecznościowych. Aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie można zobaczyć, co u niej słychać. Ostatnio gwiazda "Złotopolskich" opublikowała fotorelację z otwarcia jednej z warszawskich perfumerii. Gabryjelska zaprezentowała się na evencie w klasycznej stylizacji. Założyła dopasowany golf i luźne spodnie. Trzeba przyznać, że chociaż od emisji "Złotopolskich" minęło już wiele lat i Gabryjelska nieco się zmieniła, to upływający czas zdecydowanie jej służy. Ma piękne, gęste włosy i może pochwalić się idealną sylwetką, którą czasami eksponuje na zdjęciach. Po więcej zdjęć Renaty Gabryjelskiej zapraszamy do galerii na górze strony.

 

Pracę na planie "Złotopolskich" aktorka nadal wspomina bardzo pozytywnie. - Dobre czasy. Bardzo dużo się tam też na planie tego serialu nauczyłam, dużo ciekawych ludzi poznałam i to był dla mnie taki bardzo twórczy i rozwojowy czas - mówiła dla portalu Świat Gwiazd.

Renata Gabryjelska napisała o problemach zdrowotnych. "Wyszłam ze szpitala z nowym sercem"

W marcu Renata Gabryjelska poinformowała o swoich problemach zdrowotnych. Zamieściła w sieci długi wpis. Jak się okazuje, przez wiele lat nie była świadoma, że żyje z poważną wadą serca. Dopiero dokładna diagnostyka pozwoliła "namierzyć miejsca arytmii". Gabryjelska miała wykonany zabieg ablacji. Opisała go w mediach społecznościowych. "Ablacja jest bardzo skuteczną metodą leczenia arytmii. W zależności od typu (daje) 70-98 procent szans na całkowite wyleczenie i powrót do normalnego życia. Czemu to piszę? Bo diagnostyka ratuje życie i proste EKG może bardzo pomóc. Bo ablacja jest bardzo skutecznym zabiegiem" - pisała. Gabryjelska nie kryła wdzięczności. Dziękowała lekarzom za przeprowadzony zabieg. "Dziś wyszłam ze szpitala z nowym sercem. Po ablacji zostaje tylko blizna na sercu. Dziękuję lekarzom, którzy dali mi nowe życie" - pisała. ZOBACZ TEŻ: Jerzy Turek grał listonosza w "Złotopolskich". Zmarł w walentynki. Śmierć syna zmieniła go na zawsze

Renata Gabryjelska i Michał MilowiczRenata Gabryjelska i Michał Milowicz Fot. KAPiF.pl

Czekasz na powrót Renaty Gabryjelskiej na ekrany?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.