Smutne święta Dagmary Kaźmierskiej. Wyznała to łamiącym się głosem

Dagmara Kaźmierska nie spędzi świąt wielkanocnych u boku najbliższych. Celebrytka nie pojedzie do mamy, bo ma za daleko. W Niedzielę Wielkanocną czeka ją kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami".

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w hitowym programie TTV "Królowe życia". Widzowie pokochali ją za szczerość, a także dystans do siebie. Jej obecność w telewizji jednak budzi kontrowersje ze względu na kryminalną przeszłość. Obecnie królowa życia stawia czoła nowemu wyzwaniu. Od niedawna możemy śledzić jej poczynania w "Tańcu z Gwiazdami". Celebrytka trenuje pod czujnym okiem Marcina Hakiela. Co prawda, nie jest ulubienicą jurorów, ale dzięki wsparciu widzów przechodzi do kolejnych odcinków. Nowy będziemy mieli okazję obejrzeć już w Niedzielę Wielkanocną. Niestety, przez próby i przygotowania królowa życia najprawdopodobniej nie zasiądzie z bliskimi przy świątecznym stole. 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska szczerze o Dodzie. "W tym szczuplutkim ciałku..."

Dagmara Kaźmierska w smutnym wyznaniu. Mówi o świętach. "Zawsze były piękne i teraz nie mogę"

W najnowszej rozmowie z "Super Expressem" Dagmara Kaźmierska z przygnębieniem opowiadała o Wielkanocy. Wyjawiła, jakie ma plany w tym roku oraz, jak wyglądały jej dotychczasowe święta. - Zawsze były piękne i teraz nie mogę, bo mam za daleko do mamy, a mogłabym tylko na jeden dzień pojechać, więc chyba nie pojadę - mówiła. Dagmara Kaźmierska nie powiedziała wprost, że nieobecność przy świątecznym stole wynika z przygotowań do programu, ale po tych słowach możemy wnioskować, że tak właśnie jest. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Dagmara Kaźmierska szaleje na parkiecie, a Conan drży. Zdradził, co spędza mu sen z powiek

Kilka lat temu Dagmara Kaźmierska uległa wypadkowi, w wyniku którego doznała poważnych złamań nóg, m.in. zmiażdżenia stawów skokowych i pięt. Udział w "Tańcu z gwiazdami" w jej przypadku wiązał się z nie lada przedsięwzięciem. W jednej z rozmów syn celebrytki wyznał, że nieustannie boi się o zdrowie mamy. - Jeszcze przed programem, od początku, ja w ogóle od paru lat się boję cały czas i tylko modlę się do Boga, żeby było wszystko dobrze, no ale mama po prostu oddaje serce tak naprawdę na tym parkiecie i na sali treningowej - powiedział w rozmowie z portalem Jastrząb Post. ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska została zapytana o Dodę. "W środku to mała dziewczynka" [PLOTEK EXCLUSIVE].

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.