Rzeźniczak o trudnym momencie ojcostwa. Chodzi o nowo narodzoną córką. "Odczuwam strach"

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie mają już za sobą pierwszy wyjazd z córką. Para odwiedziła Warszawę. Po powrocie do domu udali się do lekarza. Piłkarz przed wizytą przeżył trudne chwile.

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie 10 lutego powitali na świecie córkę, Antoninę. Jeszcze przed narodzinami dziewczynki para zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych. Tydzień po przyjściu na świat córki wrócili do sieci i na bieżąco relacjonują, co u nich słychać. Małżeństwo właśnie podzieliło się z fanami dobrymi wieściami. 

Zobacz wideo Rzeźniczak pokazał, jak zajmuje się córką

Paulina Rzeźniczak odetchnął z ulgą po wizycie kontrolnej córki. "Pojawiły się łzy szczęścia"

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie chętnie pokazują swoją codzienność z córką. Para wybrała się niedawno na pierwszy wspólny wyjazd do Warszawy i pokazała, jak spędzała czas z Antosią. "Dzisiaj wiele wspólnie zrobiliśmy. Pierwsze odwiedziny stolicy, wizyta Antosi u fizjoterapeuty, małe zakupy, pyszny obiad i na końcu kąpiel w wannie. To był długi, ale bardzo fajny dzień, bo spędzony razem, jutro opowiem wam więcej o wizycie u fizjoterapeuty, bo jesteśmy bardzo zadowoleni i chciałabym się tym z wami podzielić" - relacjonowała Paulina. Po powrocie para wybrała się z córką na kontrolną wizytę u lekarza. Jakub Rzeźniczak, który w wyniku ciężkiej choroby nowotworowej stracił syna, bardzo przeżywa wizyty lekarskie córki. Jak się okazało, dziewczynka jest zdrowa i rozwija się prawidłowo. Szczęśliwy tata podzielił się radosną nowiną w sieci. 

Wczoraj byliśmy z kontrolną wizytą. Antosia cała i zdrowa. Przed każdą odczuwam wewnętrzny strach. Gdy jesteśmy już "po" jakby kamień spadł z serca, a po pierwszej pojawiły się łzy szczęścia - napisał piłkarz.

Jakub i Paulina RzeźniczakJakub i Paulina Rzeźniczak fot. instagram.com/jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak przyłapał żonę na drzemce. Do sieci trafiło zdjęcie śpiącej Pauliny

Jakub Rzeźniczak jest aktywny w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się swoim szczęściem w sieci. Niedawno piłkarz pokazał swoją żonę i córkę w bardzo prywatnym momencie. Rzeźniczak uchwycił je podczas snu, a ujęcie opublikował na InstaStories. "Śpiochy" - podsumował krótko. Co na to jego żona? Paulina Rzeźniczak bardzo dba o swój wizerunek w sieci i przeważnie publikuje pozowane i dopracowane zdjęcia. Wygląda na to, że jej partner nieźle ją zaskoczył. Zdjęcie zrobione przez Jakuba Rzeźniczaka znajdziecie tutaj.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.