Paulina Rzeźniczak rozpływa się nad sesją z córką i mężem. Fani już zawyrokowali. "Cała mama"

Paulina Rzeźniczak po urodzeniu córki rozpieszcza fanów rodzinnymi kadrami. W najnowszym poście pokazała efekty sesji z Jakubem Rzeźniczakiem i Antoniną. Jesteście ciekawi, jak wyszło?

Paulina Rzeźniczak urodziła Antoninę 10 lutego 2024 roku. Ten dzień odmienił życie znanej pary. Mimo kilku tygodni na świecie, córka sławnego duetu już podbija Instagram. Rodzice nie szczędzą zdjęć z maleństwem, a niedawno wzięli udział w profesjonalnej sesji. Na nowych kadrach wyraźnie widać Antoninę.

Zobacz wideo Rzeźniczak po raz pierwszy po urodzeniu córki

Paulina Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak zachwyceni córką. "Córeczka tatusia"

"To piękne i wyjątkowe, że zdjęcia pozwalają nam przeżyć raz jeszcze szczęśliwe chwile" - napisała żona Jakuba Rzeźniczaka w najnowszym poście. Widzimy w nim kilka zdjęć całej trójki. Uwagę zwraca szczególnie mała Antonina, która jest przytulona do rodziców. Niektórzy uważają, że to "córeczka tatusia", co zostało zaznaczone w jednym z komentarzy. Obserwatorzy Rzeźniczaków nie kryją zachwytu nad efektami sesji. "Cudowne zdjęcia, i wydobyte na nich wasza piękno i miłość", "Bije od was miłość na kilometr", "Na szóstym zdjęciu cała mama" - czytamy pod postem.

 

Paulina Rzeźniczak postanowiła otworzyć się na temat ciąży i porodu. Nie było łatwo

Internauci pewien czas temu zasypywali żonę piłkarza pytaniami dotyczącymi jej nowej życiowej roli. Nie zabrakło zatem wyznań dotyczących trudnych momentów. "Czuję się dobrze. Mieliśmy komplikacje z malutką po porodzie i chyba przez to nawet nie myślałam o czymś takim jak połóg" - wspomniała na InstaStories Rzeźniczak. Fani zapytali się także mamy Antoniny, w jaki sposób urodziła oraz o to, czy mogła liczyć na partnera. "Bardzo mi zależało, żeby urodzić siłami natury i się udało" - oznajmiła. Dodała, że Jakub Rzeźniczak był obecny przy porodzie Antoniny. Paulina Rzeźniczak wyznała niedawno, że ma wszystko, o czym kiedyś marzyła. Zaznaczyła to w urodzinowym poście. "Pierwsze urodziny we troje. Jestem taka szczęśliwa. Mam wszystko, o czym marzyłam. Czuję się kochana, mam ogromne wsparcie męża, budzę się każdego dnia szczęśliwa i Antoninka jest już z nami na świecie. Teraz tylko i aż tyle. Życzę sobie zdrowia dla siebie i swoich najbliższych" - napisała na Instagramie. Po zdjęcia zapraszamy do galerii.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.