Anna Dereszowska trafiła z córką na SOR. Nie kryła zmartwienia

Anna Dereszowska jest mamą dwóch synów i córki. Na Instagramie poinformowała, że razem z 16-latką jest na ostrym dyżurze. Co się wydarzyło?

Anna Dereszowska jest popularną aktorką znaną z takich filmów jak "Lejdis", "Porady na zdrady" czy serialów "Prawo Agaty", "Komisarz Mama" i "Echo serca". W przeszłości była związana z Piotrem Grabowskim, z którym doczekała się córki Leny. Ich związek jednak się rozpadł. Anna Dereszowska odnalazła szczęście u boku fotografa Daniela Duniaka, z którym ma dwóch synów - Maksymiliana i Aleksandra. Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje zarówno kadry z życia zawodowego, jak i prywatnego. Tym razem miała nieprzyjemną sytuację. Razem z nastoletnią córką trafiła na SOR. Co się stało?

Zobacz wideo Krupa zdradza, jak jej córka odnajduje się w przedszkolu

Anna Dereszowska z córką na ostrym dyżurze

Anna Dereszowska najpierw podzieliła się z fanami swoim zdjęciem zrobionym w szpitalu. Nie dało się ukryć, że wyglądała na zmartwioną. "Z córeczką na SOR-ze. Oby nic poważnego..." - napisała. Okazało się, że Lena doznała urazu nogi. Skończyło się na założeniu ortezy. "Przynajmniej nie gips" - dodała aktorka. Podzieliła się też zdjęciem z wizyty u lekarza najmłodszego syna. "Ale najmłodszy wciąż zdrowy! Oby tylko nie zapeszyć" - relacjonowała.

Kontuzja nie przeszkodziła. Anna Dereszowska wybrała się z córką na mecz

Mimo wszystko aktorka razem z córką nie zrezygnowały z zaplanowanej aktywności. Wspólnie wybrały się na mecz siatkówki na zaproszenie samego Andrzeja Wrony. "Kontuzja kontuzją, ale nie mogłyśmy nie skorzystać" - napisała Anna Dereszowska na Instagramie.

Anna Dereszowska z córką na SOR-ze. Mimo kontuzji udało się pójść na meczAnna Dereszowska z córką na SOR-ze. Mimo kontuzji udało się pójść na mecz fot. Instagram.com/dereszowska

Anna Dereszowska o chorobie córki. Cierpi na Hashimoto

Anna Dereszowska w wywiadzie dla portalu eDziecko opowiedziała o tym, że jej córka, podobnie jak sama aktorka, zmaga się z chorobą tarczycy Hashimoto. Wszystko wyszło przez przypadek, gdy gwiazda sama badała tarczycę, a lekarka zaproponowała, że zrobi również USG córce. "Dzieci z Hashimoto nie rosną, są małe, drobne i mają problem z nauką. Z trudem mogą się skupić. Na szczęście Lenka uczy się dobrze i jest wysoka jak na swój wiek. Złapałyśmy jej chorobę we wczesnym stadium. Nie miała żadnych widocznych objawów" - mówiła. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.