Mama Ginekolog nie ma już koleżanek? Zdradziła, co się stało. "Za bardzo wierzyłam"

Mama Ginekolog po raz kolejny zdobyła się na mocne słowa. Zdradziła, jak obecnie wyglądają jej przyjaźnie. Okazuje się, że nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać.

Mama Ginekolog to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych celebrytek w świecie polskiego show-biznesu. Ogromną rozpoznawalność przyniosła jej nie tylko praca zawodowa, ale również "smaczki" dotyczące życia prywatnego i nierzadko kontrowersyjne wypowiedzi. Influencerka słynie z tego, że nie lubi gryźć się w język i otwarcie wyraża swoje poglądy. Tym razem poruszyła temat przyjaźni. Z jej wypowiedzi wynika, że prawda jest zupełnie inna, niż mogłoby się wydawać.

Zobacz wideo Zapytaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak o Mamę Ginekolog. "Nie śledzę, nie znam"

Mama Ginekolog poruszyła ważny temat. Do odpowiedzi sprowokowała ją internautka

Nicole Sochacki-Wójcicka słynie z naprawdę sporej aktywności w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym koncie często pojawiały się relacje, w których gościły "przyjaciółki" z "wielkiego" świata. Okazuje się, że prawda nie była tak kolorowa, a relacje te w dużej mierze okazały się po prostu przereklamowane. "Czemu już nie pokazujesz na relacjach twoich koleżanek Kasi, Emilki, Niny?" - zapytała Mamę Ginekolog jedna z użytkowniczek Instagrama. Ta nie kryła się z odpowiedzią i niemal natychmiast wyjawiła, co tak naprawdę się stało.

Każda wniosła bardzo dużo do mojego życia. Po cichu liczę, że ja w ich życie także, ale nie mi oceniać. Niestety myślę, że za bardzo wierzyłam, że to przyjaźń - 'zakochałam się' w swoich koleżankach i przeszłam trudny break up. A życie pokazało, że to była relacja z jakimś terminem ważności. Czy, jak już napisałam wprost, to jest szansa, że takich pytań już nie będzie? Bo każda z nas ma ich dość (...). Niestety. Czasami w życiu gra się w inną grę i wtedy trzeba zmienić boisko. Ja zmieniłam boisko, proszę uszanujcie to

- wyjawiła na swoim instagramowym koncie Nicole Sochacki-Wójcicka.

Nicole Sochacki-Wójcicka nie może narzekać na brak popularności. Liczby mówią same za siebie

Mama Ginekolog, mimo wielu afer, wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem użytkowników portali społecznościowych. Można to szczególnie mocno dostrzec, oglądając jej konto na instagramie. Sochacki-Wójcicką obserwuje prawie milion osób. Pod zamieszczanymi przez nią materiałami wciąż pojawia się spora liczba polubień i komentarzy. Przyprawiające o zawrót głowy zasięgi są z całą pewnością zasługą także popularnych Q&A, czyli możliwości zadawania pytań i odpowiadania na nie. Jak widać, nawet tak duże liczby nie idą w parze z udanymi relacjami międzyludzkimi w życiu prywatnym.

Mama GinekologMama Ginekolog Instagram/@mamaginekolog

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.