Duda u Bidena, a co w tym czasie robiła Agata? Była zajęta "pielęgnowaniem lokalnej tradycji"

Andrzej Duda 13 marca postanowił złożyć wizytę Joe Bidenowi. Małżonka prezydenta Polski miała tego dnia również ważne spotkanie. Do Pałacu Prezydenckiego zawitało pewne grono.

Andrzej Duda razem z Donaldem Tuskiem odwiedzili Stany Zjednoczone, aby porozmawiać z Joe Bidenem. Tematami ich spotkania były między innymi bezpieczeństwo oraz wojna za naszą wschodnią granicą. Tego dnia żona prezydenta Polski była zajęta goszczeniem zespołu "Promyki" w Pałacu Prezydenckim. Co wiadomo na temat tego spotkania?

Zobacz wideo Duda ostro o reparacjach od Niemców. Mówi o Tusku

Agata Duda miała ręce pełne pracy, kiedy jej mąż rozmawiał z Bidenem. Wspomniała o wyjeździe za granicę

Pierwsza dama publikuje nowinki dotyczące aktywności zawodowych na Instagramie. Z jej profilu dowiadujemy się o wizycie członków zespołu tańca ludowego. "Pielęgnowanie lokalnej tradycji. Spotkanie z zespołem „Promyki". Bardzo się cieszę, że jesteście dumni z pięknej, polskiej tradycji i ją pielęgnujecie. Prawie zawsze, gdy wyjeżdżam za granicę i spotykam się z rodakami, okazuje się, że przy niemal każdej polskiej szkole działa zespół ludowy, który w ten sposób podtrzymuje pamięć o naszej ojczyźnie. Bardzo się cieszę, że dla Was to również jest bardzo istotne" - czytamy w najnowszym poście Dudy. Tego dnia w Pałacu Prezydenckim nie zabrakło kolorów - zaproszona młodzież miała na sobie ludowe stroje, w których zaprezentowała swoje umiejętności. Co natomiast założyła pierwsza dama? Ewidentnie poczuła wiosnę, gdyż miała na sobie bladoróżową marynarkę, białe spodnie i różowe buty.

 

Agata Duda i jej styl. Jedna z jej wiosennych stylizacji była wtopą?

Kreacje pierwszej damy regularnie analizujemy na Plotku. Już na początku marca pisaliśmy o tym, że Agata Duda odstawiła ciemne szaty na rzecz jaśniejszych elementów garderoby. Nasz stylista i redaktor modowy Michał Musiał zauważył w jej ostatniej kreacji pewną wpadkę. - Agata Duda tym razem postawiła ma błękit. Marynarka, na którą się zdecydowała, wyglądała naprawdę dobrze. Chłodna kolorystyka bardzo dobrze współgrała z typem urody pierwszej damy - zaczął ekspert. - Poległa jednak reszta. Spodnie to prawdziwy strzał w kolano. Są zdecydowanie za wąskie i za krótkie. Widać to szczególnie w momencie siedzenia. Zdecydowanie lepszą opcją byłyby szerokie, dotykające ziemi nogawki. Fryzura, podobnie jak dół stylizacji, również nie należy do udanych. Jest zbyt wyczesana i wyraźnie widać za dużą ilość lakieru. Po raz kolejny brakuje wiatru we włosach i naturalności. Mimo widocznych starań znowu nie było najlepiej - dodał. Po zdjęcia zapraszamy do galerii.

Agata Duda na evencieAgata Duda na evencie KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.