Małgorzata Rozenek pokazała, że lepiej z nią nie zadzierać. Odgryzła się internautom. "Bzdury"

Małgorzata Rozenek na bieżąco pokazuje w mediach społecznościowych swoje treningi. Ostatnio pochwaliła się nową pasją, co spotkało się z nieprzychylnymi komentarzami internautów. Celebrytka nie siedziała cicho.

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że w ostatnich miesiącach sport odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu. Celebrytka trenowała już pod okiem Anny Lewandowskiej oraz Roberta Karasia. Wcale nas to nie dziwi, ponieważ już wkrótce Rozenek weźmie udział w show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Celebrytka zmierzy się w programie z ekstremalnymi wyzwaniami sportowymi. Rozenek stale pokazuje swoim obserwatorom nagrania i zdjęcia z treningów. Ostatnio pochwaliła się "nową zajawką" i się zaczęło. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii na górze strony.

Zobacz wideo Chodakowska krótko o zdradzie w związku. Wybaczyłaby?

Małgorzata Rozenek nie gryzła się w język. Odpowiedziała na komentarze internautów

Ostatnio Małgorzata Rozenek opublikowała na swoim profilu na Instagramie wideo, na którym jeździła rowerem po polanie i lesie. Trzeba przyznać, że pokonywane przez nią trasy wyglądały na bardzo wymagające. "Nowa zajawka" - pisała Rozenek i opatrzyła wideo hashtagiem "enduro". Internauci ruszyli z komentarzami pod postem. Nie wszystkie były przychylne.

"Chyba nowa robota na zarobienie hajsu" - napisał jeden z użytkowników. Rozenek nie pozostała mu dłużna. "Nawet gdyby tak, to źle? Ty pracujesz za darmo?" - odpowiedziała. Na tych słowach dyskusja się nie zakończyła. "Ja też pracuję i za pracę należy się zapłata. Z tym się zgadzam, ale nikomu nie piszę, że to moja nowa zajawka, a tak naprawdę nowa praca" - czytamy w odpowiedzi internauty. Rozenek ponownie zabrała głos. "Ja po prostu umiem zarabiać na swoich zajawkach. Taki talent" - napisała.  Pod postem Rozenek znalazł się także komentarz innego internauty, który stwierdził, że jedynie zawodowi sportowcy zasługują na zarobek z jazdy na rowerze. Celebrytka zdecydowanie nie podziela jego opinii. "Większej bzdury nie słyszałam" - odpowiedziała. 

 

Małgorzata Rozenek chciałaby pracować w TVP? Zabrała głos

Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek została przez nas zapytana o to, czy chciałaby pracować w Telewizji Polskiej. Celebrytka ma na ten temat jasne zdanie i nie planuje przechodzić do innej stacji. - Jestem teraz na zdjęciach do nowego programu TVN. Stacja TVN jest miejscem, w którym pracuje od lat i w którym mam zamiar pracować jeszcze przez lata. Jest najlepszą telewizją w Polsce - mówiła w rozmowie z nami. Chcielibyście zobaczyć celebrytkę w TVP? ZOBACZ TEŻ: Rozenek szczerze o opiekunce Henia. "Jest absolutnym szefem naszego domu". Kim jest pani Bożenka?

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.