Kupisz i jego sekretny pokaz mody. Lipińska w najmodniejszych butach sezonu. Kurdej-Szatan cała w czerni [ZDJĘCIA]

Robert Kupisz ma za sobą dzień pełen wrażeń - 12 marca odbył się pokaz Join The Revolution x Kupisz, na którym nie mogło zabraknąć sław polskiego show-biznesu. Sprawdźcie, jak ubrały się gwiazdy z okazji tego eventu.

Pokazy mody to okazja dla wielu nazwisk rodzimego show-biznesu, kiedy mogą nie tylko zaobserwować najnowsze trendy, udzielić wywiadów, ale i zapozować na ściance. Na ostatnim tego typu show organizowanym przez Roberta Kupisza nie zabrakło znanych aktorek, modelek czy autorki bestsellerów.

Zobacz wideo Kupisz w szczerym wywiadzie. Mówi o zabawianiu ludzi

Blanka Lipińska nowocześnie i kobieco. Kurdej-Szatan na czarno, ale z ciekawym dodatkiem

Zacznijmy od twórczyni "365 dni". Lipińska wybrała się na pokaz Kupisza w połyskującej sukience przypominającą luźną koszulę, która była zielono-szara. Do tego czarne, cienkie rajstopy i hitowe zwijane kozaki Givenchy z ukrytym obcasem, stanowiące jeden z najgorętszych trendów zimy. Lipińska postanowiła przy tym związać włosy w luźnego koka i zakręcić przednie pasma. Na InstaStories przyznała, że w takich włosach jest podobna do swojej mamy. Co natomiast założyła Barbara Kurdej-Szatan? Aktorka tym razem pojawiła się w total czarnym looku. Jej stylizację tworzyła czarna, skórzana marynarka, top oraz pasujące spodnie i botki na obcasie. Monochromatyczność całej kreacji Kurdej-Szatan postanowiła przełamać pomarańczową nerką, co dało bardzo ciekawy kontrast.

 

Ognista Sworowska i pełna elegancji żona Kuby Wesołowskiego

Jedną z bardziej zaskakujących stylizacji był look Bogny Sworowskiej. Modelka zachwyciła na wybiegu czerwonym, skórzanym kombinezonem, który został zestawiony ze srebrnymi szpilkami. Tak nowoczesny look z pewnością będzie hitem na zbliżającą się wiosnę. Warto zaznaczyć, że Sworowska jest dumną reprezentantką "silver generation", czyli pokolenia po 50. roku życia. Po przerwie w modelingu wróciła do tego zawodu, co widzimy między innymi po pokazie Kupisza. "Na szczęście nastały takie czasy, że modelki w moim wieku są bardzo pożądane i jest to światowa tendencja. Nazwałabym to zapotrzebowaniem na prawdę. Dojrzałość stała się atutem, zmysłowość siłą, twarz pokryta zmarszczkami cenną i wiarygodną mapą życia. Przez wiele lat pracy jako marketingowiec i PR-owiec słyszałam pytania, dlaczego produkty przeznaczone dla kobiet 40 plus prezentują bardzo młode dziewczyny. Ta ogromna zmiana może mieć wpływ nie tylko na lepszą samoocenę kobiet, ich poczucie własnej wartości" - wyznała w "Vivie!". Agnieszka Wesołowska pojawiła się natomiast na sekretnym show w kraciastej marynarce, białej koszuli i dopasowanych, czarnych spodniach. Klasyczne połączenie przełamała lakierowanymi botkami i szarą torebką. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Bogna Sworowska, Agnieszka WesołowskaBogna Sworowska, Agnieszka Wesołowska Pokaz Kupisza, KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.