• Link został skopiowany

Sekret figury Bogny Sworowskiej. Wcale nie ma restrykcyjnej diety. "Zjada tyle, co koń" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Bogna Sworowska może poszczycić się smukłą figurą i promienną cerą. Co jest sekretem jej urody? Modelka postanowiła opowiedzieć nam o tym w najnowszej rozmowie.
Bogna Sworowska
KAPiF.pl

Bogna Sworowska to jedna z najbardziej doświadczonych polskich modelek. Pierwsze kroki w branży stawiała jako 15-latka, a dziś także nie może narzekać na brak zleceń. Obecnie realizuje projekty jako "silver model". Tym mianem określa się osoby, które chcą podbijać media i świat reklamy po 50. roku życia. Modelka zdobyła do tej pory niemałą liczbę fanów, od których otrzymuje wiele ciepłych słów dotyczących między innymi wyglądu. Jak Sworowska dba zatem o swoją urodę? 

Zobacz wideo Tadla wstaje razem z kurami. Jak zatem dba o swoją skórę?

Bogna Sworowska nie ukrywa, że korzysta z dóbr medycyny estetycznej

Figura modelki jest często komplementowana przez wielu internautów. To zasługa między innymi regularnej aktywności fizycznej, do której zachęcił Sworowską znany trener Qczaj. Modelka pokochała świat fitnessu. Uwielbia bieganie i wiele innych zdrowych aktywności. Poza godzinami spędzonymi na macie, modelka dba o piękno w jeszcze inny sposób - regularnie odwiedza specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. - Po 40-tce musimy używać dobrych kremów. Chodzę na różnego rodzaju zabiegi, które są mądre i naturalne. Są to laseroterapie, boostery, ostrzykiwania peptydami i różnymi innymi preparatami. One powodują, że ta skóra jest ładna - przyznała nam Bogna Sworowska. 

Bogna Sworowska o odżywianiu. Pozwala sobie od czasu do czasu na rozpustę

Zapytaliśmy się także modelki o kwestię jej codziennego jadłospisu. - Jem wszystko. Nie mam diety takiej, że na przykłada czegoś nie jem. W tygodniu bardzo dbam o siebie i patrzę na to, ile czegoś zjem. [...] Mimo wszystko to jest dużo. Nawet Daniel [Qczaj - przyp. red.] powiedział, że to jest dużo - wyznała modelka. Sworowska dodała ponadto, jak pod kątem żywienia wyglądają jej dni wolne od pracy. - Natomiast w weekend, w jeden dzień w tygodniu, mam tzw. dzień oszusta, czyli cheat day. Tego dnia jem absolutnie wszystko. Właściwie, nasycam się już po dwóch godzinach - wyjaśniła modelka. Dodała, że taki styl odżywiania jest dobry dla jej psychiki. Pozwala sobie na tego typu przyjemność i łagodzi w ten sposób stres. - Jedzenie jest niezwykle fajne. Po 50-tce jeszcze bardziej - podsumowała Bogna Sworowska. Po zdjęcia modelki zapraszamy do galerii na górze strony.

Więcej o: