Świat huczy po tym, co powiedział Trump, a Duda... publikuje takie coś. "Za trzy dni Walentynki"

Andrzej Duda nie przestaje zaskakiwać. Media huczą po słowach Donalda Trumpa, a nasz prezydent publikuje zdjęcie z lasu. Dodał też wpis. Niestety, nie dotyczy on tego, co się dzieje na świecie.

Andrzej Duda po raz kolejny może podpaść. Świat rozpisuje się o słowach Donalda Trumpa na temat "zachęcania Rosji" do "robienia cokolwiek jej się podoba" z państwami NATO, a nasz prezydent zamiast zareagować, publikuje osobliwy post na Instagramie. Udał się do lasu, gdzie oddaje się aktywności fizycznej. Radośnie uśmiecha się do obiektywu i... nawiązuje do niedawnego wywiadu, którego udzielił w Kanale Zero.

Zobacz wideo Duda zwołuje Radę Gabinetową. "To dla mnie kwestia odpowiedzialności za rozwój przyszłych pokoleń"

Kilka dni temu Andrzej Duda postanowił udzielić wywiadu Krzysztofowi Stanowskiemu oraz Robertowi Mazurkowi. Pojawił się w nowym projekcie byłego członka Kanału Sportowego - na Kanale Zero. Widzowie byli podzieleni co do wywiadu. Rozmowa z prezydentem ma już prawie trzy miliony wyświetleń, a on sam postanowił odnieść się do nagrania. Nawiązał także do nadchodzącego święta zakochanych i aktywności fizycznej. Nie wspomniał jednak o szokujących słowach byłego prezydenta USA, Donalda Trumpa, które obiegły cały świat.

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy oglądali i wysłuchali rozmowy ze mną na @oficjalnezero. Szczególny uśmiech za pozytywne komentarze. Ale to było tydzień temu, a tu wiosna za pasem! Przypominam, że za trzy dni Walentynki, a potem to już po zimie, wiosna i zaraz lato i wakacje. Czas więc ruszyć się z kanapy, przestać patrzeć w ekran i czekać na obiad, bo tak kondycji i sylwetki nie poprawicie (do lata). Warto już teraz zmusić się do aktywności, choćby tylko w weekendy. Polecam! Spróbujcie! W lecie będziecie się czuli (i wyglądali) lepiej pod każdym względem.

- napisał w poście na Instagramie Prezydent RP. Andrzej Duda później opublikował wpis na platformie X, w którym zareagował na słowa Trumpa. Przeczytacie o tym tutaj: Andrzej Duda zareagował na słowa Donalda Trumpa. Zdążył też pochwalić PiS.

 

Donald Trump "zachęca" Rosję do ataku na NATO. Donald Tusk reaguje i zwraca się do Dudy

W trakcie wiecu wyborczego w Karolinie Północnej padły mocne słowa ze strony byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. "Jeden z prezydentów dużego kraju zapytał, czy jak nie zapłacą, a zostaną zaatakowani przez Rosję, to ich obronię. Odpowiedziałem mu: nie zapłacicie swoich zaległości, to nie będę was bronił. W rzeczywistości zachęcałbym ich [Rosję], żeby zrobili z wami, co zechcą. Musicie zapłacić swoje rachunki". Wypowiedź obiegła cały świat i oburzyła wielu. Nie wiadomo jednak, o jakim państwie mówił Trump. W sprawę postanowił zaangażować się także premier Donald Tusk, który zwrócił się do Andrzeja Dudy. "Może to jest właściwy temat na Radę Gabinetową, Panie Prezydencie?".

Więcej o:
Copyright © Agora SA