Jacek Kopczyński oświadczył się nowej partnerce? Jedno zdjęcie wywołało burzę

Jacek Kopczyński w 2022 roku ogłosił rozstanie po 15 latach z Patrycją Markowską. Okazuje się, że związał się z pisarką Klaudią Kardas, która teraz dodała post z pierścionkiem. Czy są już zaręczeni?

Jacek Kopczyński to jeden z czołowych aktorów dubbingowych w kraju. Przez 15 lat był w związku z jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, Patrycją Markowską, z którą ma syna. Rozstali się w 2022 roku. Kopczyński nie pozostał jednak singlem na długo. Związał się z pisarką Klaudią Kardas. Krążą pogłoski, że para jest już po zaręczynach. 

Zobacz wideo Patrycja Markowska kiedyś była z Delągiem. Teraz biorą razem udział w "Ameryka Express"

Jacek Kopczyński miał się oświadczyć pisarce 

W grudniu 2022 aktor pojawił się na premierze spektaklu "Koszerne raz" w warszawskim Teatrze Kwadrat, a u jego boku pojawiła się wówczas tajemnicza brunetka. Jak już wiadomo, była to początkująca pisarka, Klaudia Kardas. Premiera jej książki "Kokainowa księżniczka" przeszła raczej bez echa i nie zyskała większego uznania czytelników. Jak informował tygodnik "Na żywo", para miała poznać się przez wspólnych znajomych. Jak wyznała osoba z otoczenia pary:

To było przypadkowe spotkanie w domu wspólnych znajomych. (...) Jackowi imponuje to, że Klaudia z jednej strony jest wrażliwa, a z drugiej twardo stąpa po ziemi. Oboje są dojrzali i po przejściach.

Aktor po pytaniach ze strony mediów wyznał, że są razem, a Kardas czule wypowiadała się o swoim partnerze. Jak można się dowiedzieć z mediów społecznościowych pisarki, obecnie para wspólnie wypoczywa na Zanzibarze. Kobieta dodała wymowne zdjęcie, na którym widać jej dłoń z pierścionkiem na palcu, która wyeksponowana jest na tle rajskiej plaży. Jedna z internautek wprost zapytała: "Czy to zaręczynowy?!". W zamian nie otrzymała odpowiedzi, lecz polubienie ze strony pisarki, co może sugerować, że faktycznie para jest już po zaręczynach.

Jacek Kopczyński oświadczył się nowej partnerce? Pokazała pierścionekJacek Kopczyński oświadczył się nowej partnerce? Pokazała pierścionek Fot. instagram.com/klaudiakardas09

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska próbowali ratować związek

Para przez 15 lat związku doczekała się jednego syna, Filipa, który w tym roku skończy 16 lat. Kopczyński i Markowska próbowali ratować swoją relację i uczęszczali nawet na terapię dla par. Niestety i to zawiodło, a aktor i piosenkarka się rozeszli. Markowska wyznała, że starają się mieć dobrą relację ze względu na dziecko, choć rozstanie przeżyła niezwykle boleśnie. Oboje są już w nowych związkach. 

Jacek KopczyńskiJacek Kopczyński fot. instagram.com/kopczynski.jacek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.