Marcin Prokop jest żonaty od prawie 13 lat. Kim jest Maria Pażuch-Prokop? Ma ciekawą pasję

Marcin Prokop to niezwykle popularny dziennikarz, który od lat pracuje w TVN. Nie jest jednak wylewny co do życia prywatnego. Z żoną rzadko bywają na ściankach. Kim jest Maria Pażuch-Prokop? Czym na co dzień zajmuje się ukochana prezentera?

Marcin Prokop będzie nowym jurorem w nadchodzącej edycji "Mam talent!". Prowadził program przez prawie 16 lat i teraz zasiądzie obok Agnieszki Chylińskiej i Julii Wieniawy. Choć dziennikarz to niezwykle popularna postać w polskich mediach, o jego życiu prywatnym widzowie nie wiedzą wiele. Od 2011 roku jest mężem Marii Pażuch-Prokop. Czym zajmuje się jego małżonka?

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Marcin Prokop ma żonę, która zajmuje się jogą

Maria Pażuch-Prokop prowadzi od wielu lat swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 50 tysięcy obserwujących. Na co dzień kobieta zajmuje się jogą i na tym głównie opierają się jej wpisy w mediach społecznościowych. Często prowadzi również live'y, gdzie promuje właśnie życie z jogą i medytacją u boku. Zajmuje się również praktyką prawidłowego oddychania, w czym zyskała już miano ekspertki. 

 

Pojawiła się w jednym z odcinków programu "Miasto kobiet", gdzie wyznała, że zmagała się z nerwicą. Wszystko to spowodowało zasłabnięcie podczas próby przebiegnięcia półmaratonu. Winna była temu pogoń za sukcesami i pracą, a w kumulacji wydarzeń doszło do problemów i ostatecznie kobieta cierpiała na zespół pourazowy. Stan zaburzenia psychicznego trwał u niej trzy lata. Udało jej się wyleczyć dzięki pomocy specjalistów, lekarstwom oraz pracy nad oddechem. To wszystko pchnęło ją do tego, by bardziej zadbać o swoje zdrowie, zmienić hierarchię wartości i zacząć praktykować jogę. 

Marcin Prokop jest żonaty od prawie 13 lat. Rzadko pokazuje się z ukochaną. Kim jest Maria Pażuch-ProkopMarcin Prokop jest żonaty od prawie 13 lat. Rzadko pokazuje się z ukochaną. Kim jest Maria Pażuch-Prokop Fot. instagram.com/mariaprokop_yoga

Marcin Prokop nie pokazuje się często w towarzystwie żony 

Prezenter mocno dba o swoją sferę prywatną, woląc nie upubliczniać szczegółów ze swojego życia. Poślubił Marię w 2011 roku, ale na próżno szukać zdjęć z ich uroczystości. Nie pozwolili, by media zakłócili ich najważniejszy dzień. Na ślubie pojawiły się wyłącznie najbliżsi. Pięć lat wcześniej na świat przyszła ich córka, Zofia, która w tym roku będzie już pełnoletnia. Czasami można zobaczyć małżeństwo na ściankach, choć jest to sytuacja rzadka. Nawet na profilach w internecie z trudem trzeba szukać zdjęć z ich udziałem. Oboje wolą pozostawić swój związek poza medialnym szumem. 

Marcin Prokop jest żonaty od prawie 13 lat. Rzadko pokazuje się z ukochaną. Kim jest Maria Pażuch-ProkopMarcin Prokop jest żonaty od prawie 13 lat. Rzadko pokazuje się z ukochaną. Kim jest Maria Pażuch-Prokop Fot. KaPIF.pl

Wesprzyj WOŚP, licytując aukcje Plotka! Zdobądź podwójne VIP zapro na Fame MMA20 w Krakowie, pałacowe spotkanie z książęcą parą lub twój event w gwiazdorskiej relacji. Pomagamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.