Konopskyy mógł zarobić fortunę na współpracy z TVP. Mówi, ile mu oferowano

Telewizja Polska chciała zaangażować youtubera Mikołaja Tylkę - znanego w sieci jako Konopskyy - do reklamy jednego ze swoich portali. Zaproponowano mu gigantyczne pieniądze.

Mikołaj Tylko cieszył się sporą rozpoznawalnością w sieci już od jakiegoś czasu, jednak prawdziwy rozgłos zyskał przy okazji Pandora Gate. To właśnie on wraz z Sylwestrem Wardęgą publikowali filmy z rzekomymi dowodami na to, że wielu twórców internetowych miało nawiązywać relacje z nieletnimi. O Tylce i Wardędze mówiły wówczas wszystkie media, a na ich nowe filmy związane ze sprawą czekała prawie cała Polska. Dziś Konopskyy ma na YouTubie niemal dwa miliony subskrybentów i z pewnością może przebierać w propozycjach reklamowych. Jak wyjawił, jednak z nich padła od Telewizji Polskiej.

Zobacz wideo Co Monika Goździalska, "Żona Warszawy", sądzi o Pandora Gate?

Konopskyy odrzucił propozycję z TVP. Miał otrzymał nawet 400 tys. zł

Mikołaj Tylko o propozycji współpracy z publicznych mediów opowiedział w podcaście Fomo prowadzonym przez Arkadiusza Wołka. Z jego relacji wynika, że sytuacja miała miejsce jeszcze przed zmianą władzy i dotyczyła założonego przez Telewizję Polską serwisu dla młodzieży swipeto.pl. TVP chciała, aby Konopskyy wypromował go na swoim kanale.

Wiadomo, jak te media wyglądały. Oferowali potężne pieniądze. Za jedną wstawkę na YouTubie z reklamą tej rządowej strony były kwoty rzędu 80 tysięcy do 100 tysięcy złotych z państwowych pieniędzy. Oferowali mi pakiet chyba czterech wstawek. To były kwoty od 350 tysięcy do 400 tysięcy złotych - powiedział.

Tylko dodał, że w tamtym czasie była to dla niego gigantyczna suma, ale mimo wszystko nie zdecydował się na współpracę. Nie chciał mieć nic wspólnego z dawnym TVP. Jak można wywnioskować z jego dalszej wypowiedzi, nie żałuje tej decyzji. - Ja nie jestem do kupienia. Jestem zadowolony z tego, jakie przychody generuję - podsumował.

 

Konopskyy zdradził, ile zarabia na YouTube

Konopskyy jest obecnie jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Ostatnio twórca wystąpił gościnnie na kanale Julii Łach, gdzie pochwalił się zarobkami z reklam, jakie wygenerował jego kanał od początku istnienia. Kwota jest naprawdę wysoka. - Mogę ci powiedzieć dokładnie, ile mój kanał zarobił przez cały okres, jakby trwania, z Ad Sense'a. Lifetime'owo, ja prowadzę kanał od czterech lat, tak dosyć mocno, regularnie, kanał zarobił 1 581 000 złotych - zdradził Konopskyy na filmie. ZOBACZ TEŻ: Ile Konopskyy mógł zarobić na filmie o Pandora Gate? Już minimalna kwota robi wrażenie

KonopskyyKonopskyy Fot. @ Konopskyy / Youtube / screenshot

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.