Zenon Martyniuk szykuje niespodziankę na "Sylwestra z Dwójką"? W sieci pojawiło się wideo z prób. Nie był sam

"Sylwester z Dwójką" zbliża się wielkimi krokami. Co dzieje się za kulisami? Czy Zenon Martyniuk coś szykuje?

Już wkrótce rozpocznie się emisja kultowego "Sylwestra z Dwójką". Fani będą mogli oglądać wyczekiwany koncert na ekranie TVP2. Przypomnijmy, że za rządów Jacka Kurskiego w TVP wydarzenie było znane pod tytułem "Sylwester Marzeń". Po objęciu nowej władzy w Telewizji Polskiej postawiono na pewne zmiany. Inaczej jest również za kulisami eventu. Organizatorzy starają się rozgraniczać dobrą zabawę od spraw politycznych. W rozgrzaniu publiczności pomogą słynni artyści. Wśród nich pojawi się Zenon Martyniuk. Z pewnością zachwyci widzów popularnymi piosenkami, takimi jak "Przez twe oczy zielone". Jak się okazało, do Zakopanego nie przyjechał sam.

Zobacz wideo Izabela Trojanowska zaśpiewa w duecie z Zenonem Martyniukiem? Szczere wyznanie: Nie nadaję się do...

Zenon Martyniuk zaskoczy fanów na "Sylwestrze z Dwójką"? Wymowne zdjęcia w mediach społecznościowych

Zenon Martyniuk ma za sobą intensywny rok. Muzyk disco-polo w 2023 roku miał okazję zwiedzić Stany Zjednoczone. Występował również na wielu koncertach. Ponadto emocji nie brakowało także w życiu prywatnym piosenkarza. Warto przypomnieć, że jego syn Daniel wziął sekretny ślub z ukochaną Faustyną, co początkowo nie podobało się Martyniukowi. Wygląda jednak na to, że obecnie wszyscy w rodzinie się dogadują. Zenek Martyniuk wkrótce pojawi się na scenie w Zakopanem, aby w muzycznym stylu powitać 2024 rok. Jak się okazało, nie będzie sam. W tym wyjątkowym czasie potowarzyszą mu bliscy. Daniel Martyniuk, a także jego żona opublikowali w sieci nagrania z backstage'u "Sylwestra z Dwójką". Nie zabrakło także ukochanej wokalisty, Danuty. Czy rodzina pojawi się na scenie podczas koncertu? Choć to mało prawdopodobne, z pewnością wszyscy będą się wspierać. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Daniel Martyniuk z żoną na scenie 'Sylwestra z Dwójką'Daniel Martyniuk z żoną na scenie 'Sylwestra z Dwójką' fot. instagram.com/danielmartyniuk89/screen

Co dzieje się za kulisami "Sylwestra z Dwójką"? Organizatorzy się boją

Ostatnio dużo działo się w kontekście zmian w Telewizji Polskiej. Od 20 grudnia przy budynku TVPcały czas pojawiają się protestujące osoby. Z tego względu organizatorzy boją się afery. Nie ukrywają, że niektórzy mogą jednak chcieć ją wywołać. - Wszyscy chcą, by ta impreza nie miała żadnego politycznego akcentu. Dlatego ochrona została uczulona, by na teren sylwestra nie wpuszczać nikogo, kto nie bierze w nim udziału, a już na pewno nie polityków. Wszyscy są ciągle legitymowani (...) - wyznała jedna z osób z produkcji TVP w rozmowie z Plotkiem. Nasz informator dodał, że wolą "dmuchać na zimne", aby nie doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk obrzucony jajkami. Wołał ochroniarzy i straszył basistą. "Jak pan taki chojrak..."

Danuta MartyniukDanuta Martyniuk facebook.com/danuta.martyniuk.75

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.