Sandra Kubicka chciała zjeść zupę grzybową. Już dostaje rady o ciąży. Wkurzyła się

Sandra Kubicka ledwie zdążyła poinformować o ciąży, a już dostaje pouczenia, czego nie wolno jej robić w stanie błogosławionym. Błyskawicznie zareagowała.

Sandra Kubicka i Baron oczekują przyjścia na świat syna. Modelka radosną wiadomością podzieliła się z fanami na Instagramie 26 grudnia. "Moje największe marzenie właśnie się spełnia" - napisała wzruszona, dodając zdjęcie, na którym eksponuje zaokrąglony brzuch. Przyjaciele i fani pospieszyli z gratulacjami, jednak pozytywne wiadomości to niejedyne komentarze, które właśnie dostaje Kubicka. Wszystko przez to, że zapytała o... zupę.

Zobacz wideo Sandra Kubicka rozważała in vitro

Sandra Kubicka dostaje niechciane rady. Krótko odpowiedziała

Sandra Kubicka i Baron okres świąteczno-noworoczny spędzają w polskich górach. Po podzieleniu się informacją o ciąży modelka przeszła do bardziej przyziemnych tematów. Zapytała fanów na Instagramie, gdzie w Zakopanem dostanie najlepszą zupę grzybową, na którą właśnie naszła ją ochota. Oprócz poleceń restauracji Kubicka dostała także masę wiadomości z pouczeniami, że w ciąży nie powinna jeść grzybów. Bardzo jej się to nie spodobało. - Ja się nie pytam, co wolno, ja się pytam, gdzie zjem grzyby. (...) Nie chcę mieć zderzenia z "Insta matkami". Nie pytam o rady - powiedziała zirytowana na InstaStories.

"Insta matki", słuchajcie mnie uważnie. Od razu was informuję, że ja tu nie będę się wdawać w dyskusje z wami i nie będę jedną z tych, co się mądruje, jak ma bąbelek leżeć. (...) Mam swojego lekarza, swoje dietetyczki, swoją intuicję i słucham organizmu. Nie testujcie mojej cierpliwości, bo będę blokować - dodała na udostępnionym kafelku.

Sandra Kubicka zmagała się z niepłodnością

Dla Sandry Kubickiej informacja o ciąży była z pewnością dodatkowym powodem do radości. Modelka choruje na zespół policystycznych jajników i już od kilku lat mówiła otwarcie o zmaganiach z niepłodnością i o tym, że bardzo pragnie zostać mamą. - Dla mnie to jest fenomenem, gdy słyszę, że ktoś za pierwszym razem zaszedł w ciążę (...). Nawet to, że mam owulację, nic się nie dzieje. To nie jest takie proste - mówiła w podcaście "Mamy czas".

Sandra Kubicka dostaje niechciane radySandra Kubicka dostaje niechciane rady Sandra Kubicka dostaje niechciane rady, instagram.com/@sandrakubicka

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.