Małyszowie mają nowoczesny dom w Wiśle. Jest czarujący ogród i... koparka. Patrzymy na kuchnię [ZDJĘCIA]

Adam Małysz od lat jest związany z Izą Małysz. Para uwiła sobie gniazdko w rodzinnej Wiśle. Sprawdziliśmy, jak wyglądają wnętrza. Jest nowocześnie.

Adam i Iza Małyszowie mają ogromny sentyment do Wisły. Obydwoje się tam urodzili i wychowywali, a później tam postawili nowoczesny dom, który robi ogromne wrażenie. Są przestrzenna wnętrza, urządzone ze świetnym wyczuciem stylu. Sam były skoczek uwielbia spędzać długie godziny w ogrodzie, o który bardzo dba. Przyjrzeliśmy się posiadłości Małyszów.

Zobacz wideo Bohosiewicz remontuje dom w Hiszpanii. Zrobiła to niskim kosztem

Adam Małysz dba o formę. Tak wygląda jego kuchnia

W żyłach Adama Małysza płynie krew sportowca. Przez długie lata kariery z pewnością wyrobił sobie wiele zdrowych nawyków, a jak wynika z jego mediów społecznościowych, te pozostały z nim aż do dzisiaj. W kuchni Małyszów ściany wypełnione są pojemnymi szafkami z motywem drewna, które przeplata biel. Na blacie stoi sokowirówka, w której przygotowuje pyszne napojowe owocowo-warzywne.

Kuchnia Adama MałyszaKuchnia Adama Małysza Instagram @adammalyszofficial

Małyszowie sami hodują warzywa. Ogród robi wrażenie

Adam i Iza Małyszowie sprawili sobie dość sporą posiadłość, na której zmieścił się między innymi ogród. Para hoduje tutaj własne warzywa, które wykorzystują do przygotowywania zdrowych posiłków. Bardzo dbają o tę część podwórka. Adam sam operuje koparką, dzięki której powstał, chociażby piękny podjazd. Małżeństwo znajduje również czas na chwilę relaksu przy grillu z przyjaciółmi i rodziną.

Ogród Adama MałyszaOgród Adama Małysza Instagram @adammalyszofficial

Adam Małysz relaksuje się w telewizorem. W salonie piękne ściany 

Małyszowie, projektując wnętrza zadbali o każdy szczegół. Ich salon prezentuje się niezwykle elegancko, czego zasługą są szare, granitowe ściany, których idealne dopełnienie stanowią beżowe zasłony z aksamitnego materiału. Z kolei jeśli chodzi o meble postawili na drewno z czarnymi wstawkami. Nad szafką RTV znajduje się telewizor, przed którym Adam Małysz spędza wieczory na oglądaniu sportowych zmagań.

Salon Adama MałyszaSalon Adama Małysza Instagram @adammalyszofficial

Trzeba przyznać, że Małyszowie mają gust. Ich dom jest niezwykle funkcjonalny, ale przy tym robi ogromne wrażenie za sprawą eleganckich pomieszczeń. Wszystko jest dopieszczone na ostatni guzik. Więcej zdjęć z domu Adama i Izy Małyszów znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA