Marina i Szczęsny w miłosnym uniesieniu. Wtem internautka: Beznamiętne buziaki. Celebrytka zareagowała

Marina święta spędziła w górskim kurorcie. Sielską atmosferę zepsuli internauci. Komentujący podnieśli celebrytce ciśnienie. Odpowiedziała.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny święta Bożego Narodzenia postanowili spędzić w jednym z górskich kurortów. Ośnieżone szczyty i górski klimat zrobiły na nich wrażenie. Niestety sielski nastrój popsuły komentarze internautów. Marina nie mogła zostawić tego bez odpowiedzi. 

Zobacz wideo Marina znów w "Tańcu z gwiazdami"? Skomentowała zawieszenie formatu

Marina całuje się z mężem na tle gór. Internautka: Sztuczne i beznamiętne te buziaki

Na filmiku zamieszczonym na Instagramie można dostrzec Szczęsnych razem z synem. W pewnym momencie para wymienia się namiętnymi pocałunkami. To nie spodobało się jednej z internautek. Bez pardonu postanowiła to skomentować. "Sztuczne i beznamiętne te buziaki" - napisała. Te słowa wyjątkowo zirytowały Marinę. Postanowiła odnieść się do nich z przekąsem. "Proszę wybaczyć, że nie podołaliśmy w zaspokojeniu pani oczekiwania" - odpowiedziała. Inna fanka dopytywała, dlaczego para nie zdecydowała się na narty w tak sprzyjających okolicznościach. Marina wyznała, że to bardzo ryzykowne dla piłkarzy. Wojciech Szczęsny mógłby przecież nabawić się kontuzji, co wykluczyłoby go z gry na boisku. 

 

Rozenek święta spędziła w Dubaju, Mucha na Madagaskarze

Warto dodać, że nie tylko Marina i Wojciech Szczęsny zdecydowali się na wyjazd w trakcie świąt Bożego Narodzenia. Małgorzata Rozenek z całą familią poleciała do Dubaju, gdzie spotkała się z przyjaciółmi, Agnieszką Włodarczyk i Robertem Karasiem. Zamiast siedzieć przy stole wolała biegać i dbać o formę w jednym z basenów. Z kolei Anna Mucha pierwszej gwiazdki wypatrywała na Madagaskarze. Szybko okazało się, że ten egzotyczny wyjazd w święta nie był najlepszym pomysłem. W sieci relacjonowała, że zepsuł jej się samochód. "Jesteśmy w jakiejś wiosce. Niestety, na wertepach zawieszenie nam padło i był taki dosyć nieprzyjemny huk. W tej chwili w wiosce gdzieś chłopcy starają się to naprawić. Mamy teraz czas, żeby zwiedzać afrykańskie wioski" - pisała Anna Mucha

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Stylowa Gwiazda Roku nominowane są: Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Monika Olejnik, Małgorzata Rozenek i Joanna Przetakiewicz. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.