Koszmarne święta Muchy na Madagaskarze. Same problemy zamiast atrakcji

Anna Mucha postanowiła w tym roku spędzić Boże Narodzenie na Madagaskarze. Wakacje miały być okazją do wypoczynku i spędzenia czasu z bliskimi, a stały się prawdziwym koszmarem. Co dokładnie wydarzyło się na wyspie?

Anna Mucha uwielbia relacjonować swoje wyjazdy, zwłaszcza te wakacyjne. Zazwyczaj są to bardzo udane urlopy, podczas których aktorka aktywnie spędza czas w gronie najbliższych. Tym razem postanowiła wyjechać w święta na egzotyczny Madagaskar. Podróż miała być jak z bajki, ale okazała się nieprzyjemną telenowelą. Więcej zdjęć Anny Muchy znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Anna Mucha grzmi na Instagramie. Wykorzystano jej wizerunek do szerzenia nieprawdziwych informacji

Anna Mucha walczy z przeciwnościami losu na Madagaskarze

Początkowo aktorce i jej bliskim zepsuł się samochód. - Jesteśmy w jakiejś wiosce. Niestety, na wertepach zawieszenie nam padło i był taki dosyć nieprzyjemny huk. W tej chwili w wiosce gdzieś chłopcy starają się to naprawić. Mamy teraz czas, żeby zwiedzać afrykańskie wioski - mówiła z nadzieją w głosie, myśląc, że szybko wszystko się ułoży. Kolejny dzień zamiast chwili wytchnienia przyniósł jeszcze większe problemy.

 

- Nasz samochód dzisiaj pojechał do warsztatu takiego już poważniejszego, jesteśmy w większym mieście (...). Zobaczymy, jak to będzie. Czeka nas dzisiaj kolejna kilkugodzinna przeprawa. Sęk w tym, że wymyśliłam sobie wycieczkę, zachwyciłam się tym swoim pomysłem, mój mężczyzna ulega moim pomysłom, więc kupił bilety. Dopiero potem zaczęliśmy czytać na temat tego miejsca i nie były to dobre informacje - przekazała swoim fanom zasmucona Mucha. 

Anna Mucha zdenerwowała się na jednego z fanów. Zadał niewygodne pytanie dotyczące wakacji 

W związku z koniecznością odwołania niektórych planów aktorka postanowiła poświęcić więcej czasu swoim obserwatorom. Mucha przygotowała dla nich sesję Q&A na swoim profilu na Instagramie. Niestety nie wszystkie pytania były przyjemne. "Dlaczego wyjazd akurat w święta Bożego Narodzenia? Nie rozumiem tego. To czas dla rodziny". Zdenerwowana prezenterka z trudem powstrzymała się od nieprzyjemnego komentarza. - Zastanawiam się, jak odpowiedzieć. Cisną mi się brzydkie wyrazy na usta (...). To jest nasza decyzja i (...) nie mam zamiaru na ten temat dyskutować - odpowiedziała krótko. A wy co myślicie o świętach za granicą? 

Anna MuchaAnna Mucha Anna Mucha spędza święta na Madagaskarze. Zamiast atrakcji same problemy. Fot. @taannamucha/ Instagram

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.