Wiemy, gdzie Agnieszka Włodarczyk kupiła suknię ślubną. "Nie Gucci ani Dior"

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w końcu stanęli na ślubnym kobiercu. Para pochwaliła się nietypowymi stylizacjami. Wzrok fanów przyciągnęła suknia ślubna. Aktorka opowiedziała o procesie jej powstawania.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w końcu powiedzieli sobie "tak". Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu za granicą, w otoczeniu przyrody. 29 listopada 2023 roku w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć nowożeńców. Sesja została wykonana w słonecznym Dubaju. Wyjątkowa uroczystość nie mogłaby się odbyć bez specjalnych kreacji. Karaś wystąpił w jasnej koszulce. A Włodarczyk? Jej suknia przyciągnęła wzrok fanów. Ostatnio celebrytka opowiedziała o tym, jak wyglądały jej poszukiwania idealnej stylizacji.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk pokazała mieszkanie

Agnieszka Włodarczyk zaprezentowała suknię ślubną. Wyznała, dlaczego zdecydowała się na właśnie tę kreację

Agnieszka Włodarczyk zaprezentowała się na własnym ślubie w sukni w stylu boho. Interesującymi dodatkami były kowbojskie buty oraz kapelusz. Stylizacja tak bardzo podobała się celebrytce, że pokusiła się o osobny post. W mediach społecznościowych Włodarczyk opowiedziała historię doboru idealnej kreacji. "Opowiem wam, krótką historię jak to się stało, że nie Gucci ani Dior, tylko kochana Grażynka z Konina" - zaczęła wpis. Od dawna szukała perfekcyjnej sukienki. W końcu jednak doszła do wniosku, że musi ją sama stworzyć, aby odwzorować swój pomysł. Pomogła jej w tym wspomniana pani Grażyna z pewnego salonu sukien ślubnych, która z pomysłu aktorki stworzyła odpowiedni strój. Włodarczyk nie kryła zachwytu. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Musiałam ją uszyć według mojego pomysłu. Koncepcja była jasna. Ślub w stylu "kowbojskim", w kapeluszu i butach, jakie w starych westernach nosił Clint Eastwood. Bez welonów, szpilek i błyskotek. Grażynka, która pracowała ze mną nad projektem to kobieta złoto. Wszystko na wariata, jak to zwykle u nas, natomiast moim zdaniem efekt "wow" potwierdza fakt, jak wiele z was napisało, że chciałoby w takiej wziąć ślub - wyznała Włodarczyk na profilu na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk odpowiedziała tylko na jeden komentarz. Chodziło o sukienkę

Nietypowa suknia Agnieszki Włodarczyk zrobiła furorę już wcześniej. Tuż po tym, jak media społecznościowe obiegły wyjątkowe zdjęcia, fani zaczęli dopytywać o kreacje pary. Wśród komentarzy pojawiły się gratulacje od salonu sukien ślubnych, który stworzył suknię celebrytki. "Agnieszko i Robercie, gratuluję z okazji ślubu! Życzymy wam pięknego wspólnego życia. Razem wyglądacie świetnie. Dziękujemy za zaufanie" - napisano. Był to jedyny komentarz, na który Włodarczyk postanowiła odpisać. "No powiem wam, że nie mogłam wymarzyć sobie piękniejszej sukni" - podkreśliła. Jak wam się podobała jej stylizacja? ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Włodarczyk wróci do "TTBZ" po zmianach Miszczaka? Ma zaporowe wymagania [PLOTEK EXCLUSIVE]

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.