Sylwester u Magdy Gessler? Tylko dla tych z grubym portfelem. "Ośmiodaniowe menu"

A może by tak Sylwester z Magdą Gessler? Restauracja kulinarnej ekspertki ma w planach zorganizowanie przyjęcia. Sprawdźcie, jakie ceny były w zeszłym roku.

Magda Gessler to najbardziej rozpoznawalna restauratorka w Polsce, która już od 13 lat z powodzeniem jest gospodynią programu "Kuchenne rewolucje". Show przyniosło jej sławę i pieniądze, które mnoży dzięki rozwiniętej działalności swoich restauracji. Jej flagowym lokalem jest "U Fukiera", który zlokalizowany jest na Starym Mieście w Warszawie. Gessler ogłosiła niedawno, że w wykwintnej restauracji będzie można świętować Sylwester 2023/2024.

Zobacz wideo Marcin Tyszka od lat przyjaźni się z Gessler

Magda Gessler organizuje Sylwestra. Zapowiada ośmiodaniowe menu i wyjątkową oprawę

"W tym roku także z przyjemnością organizujemy Sylwestra w restauracji 'U Fukiera'! Zapraszamy na uroczystą i wyjątkową kolację degustacyjną. Przygotowujemy dla was ośmiodaniowe menu, wina oraz wyjątkową, celebracyjną oprawę" - zapowiada restauracja na swoim profilu na Instagramie. Nie znamy jeszcze szczegółów wydarzenia, ale na podstawie poprzednich lat możemy wywnioskować, jakich cen się spodziewać. Sylwester 2021/2022 w restauracji Magdy Gessler kosztował 450 zł za osobę w opcji mięsnej oraz 400 zł za osobę w opcji wegetariańskiej. W opłaty wliczone były tylko dania z sylwestrowego menu. Za każde dodatkowe zamówienie spoza sylwestrowej karty trzeba było dopłacić, a do rachunku doliczano dziesięć proc. za serwis. W przypadku Sylwestra 2022/2023 ceny skoczyły o 25 zł w obu wariantach.

 

Magda Gessler organizuje Sylwestra. Takie ceny i menu były w poprzednich latach

Na Sylwester 2021/2022 restauracja przygotowała "wykwintne i wysmakowane menu pełne wybornych dań". W karcie znalazły się m.in. biszkopt z pstrąga, foie gras (pasztet z kaczych lub gęsich wątróbek), jesiotr i tartinki z tatarem, a na deser Magda Gessler oferowała "pijany sorbet". Restauracja specjalizuje się także w dużym wyborze napojów wysokoprocentowych. W noc sylwestrową sprzed dwóch lat goście Magdy Gessler mogli wybrać szampana luksusowej marki. Najtańsza butelka znanego trunku kosztowała wówczas 290 zł, a najdroższa - 335 zł. Klienci z najgrubszymi portfelami mogli skusić się na najdroższy szampan, którego cena to 1400 zł za butelkę.  

Magda GesslerMagda Gessler kapif

Magda GesslerMagda Gessler kapif

Więcej o:
Copyright © Agora SA