Wpłynął donos na Antoniego Królikowskiego. Policjantka komentuje

Ruszył proces w sprawie Antoniego Królikowskiego, który na początku roku został zatrzymany za jazdę pod wpływem środków odurzających. Podczas rozprawy zeznawała policjantka, która uczestniczyła w akcji. Mówiła o donosie, jaki otrzymała policja.

Życie Antoniego Królikowskiego od dłuższego czasu obfituje w skandale. Najpierw światło dzienne ujrzała informacja o tym, że aktor ponoć zdradzał ciężarną wówczas Joannę Opozdę z ich sąsiadką, z którą dziś jest związany. Potem został twarzą gali freak fightowej, do której zatrudnił sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Oprócz tego od dłuższego czasu przepycha się medialnie z matką swojego syna, a to dopiero wierzchołek góry lodowej. W lutym tego roku został zatrzymany przez policję za jazdę pod wpływem środków odurzających. Potwierdzono, że wówczas pewna osoba złożyła na niego donos. 

Zobacz wideo Opozda znów uderza w Królikowskiego. Chodzi o alimenty

Antek Królikowski został zatrzymany na podstawie donosu

23 listopada odbyła się pierwsza rozprawa w procesie Antoniego Królikowskiego. Aktor został oskarżony o jazdę pod wpływem środków odurzających, którymi jak sam twierdzi, było lecznicze THC, używane przy leczeniu stwardnienia rozsianego. "Zostałem zatrzymany do kontroli, alkotest wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narkotest wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru" - tłumaczył wówczas. Choć sam aktor nie stawił się na rozprawie, to w jego sprawie zeznali już świadkowie. Jak donosi Super Express, policjantka, która uczestniczyła w zatrzymaniu, potwierdza, że tego wieczora wpłynął donos na Królikowskiego.

Służby działały na podstawie donosu. Jak udało nam się ustalić, zeznała też, że nie było żadnych innych podstaw, by zatrzymać Królikowskiego, ponieważ zachowywał się normalnie i trzeźwo. Mogłyby to potwierdzić nagrania z policyjnych kamer, których jednak do tej pory prokuratura nie ujawniła. Sędzia się ich domaga - przekazuje informator Faktu.

Antek Królikowski jechał do syna. Wtedy go zatrzymano

Antek Królikowski został zatrzymany przez policję 19 lutego 2023 roku około godziny 16.00. Aktor jechał wówczas odwiedzić syna, jednak po drodze napotkał poważne kłopoty. Przy ulicy Karolkowej 16 został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Wcześniej pewna osoba zgłosiła donos, że aktor będzie przejeżdżać tamtymi okolicami pod wpływem środków odurzających. Zdjęcia Antka Królikowskiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Antoni Królikowski na premierze 'Porady na zdrady 2'Antoni Królikowski na premierze 'Porady na zdrady 2' kapif

Antoni Królikowski na ramówce PolsatuAntoni Królikowski na ramówce Polsatu kapif

Więcej o:
Copyright © Agora SA