Sebastian Fabijański ma już plany na święta. Stawia na czas z Bastkiem [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sebastian Fabijański nie narzeka na brak obowiązków. Kolejne filmy z jego udziałem i zbliżająca się walka w Fame MMA przyczyniają się do napiętego terminarza. W święta jednak będzie inaczej, co aktor zaznaczył w ostatniej rozmowie z nami.

Sebastian Fabijański łączy kilka ról w swoim życiu. Jest znanym aktorem, raperem, od niedawna freak fighterem i przede wszystkim ojcem trzyletniego Bastka, którego mamą jest była partnerka gwiazdora, Julia Kuczyńska. Przy okazji konferencji dotyczącej filmu "Powstaniec 1863" zapytaliśmy Fabijańskiego o plany na nadchodzące Boże Narodzenie. Jak możemy wywnioskować, aktor znalazł nić porozumienia z influencerką, gdyż planuje spędzić ten wyjątkowy czas z synem.

Zobacz wideo Fabijański o synu. Poruszające wyznanie

Sebastian Fabijański o świętach. Zależy mu na jednym

Pod koniec listopada coraz więcej osób myśli o Bożym Narodzeniu. Niektórzy mają już ozdobioną choinkę, jak chociażby Marina Łuczenko-Szczęsna. Marcin Hakiel z kolei wie, że spędzi z dziećmi drugą część świąt, gdyż pierwsza należy do jego byłej żony Katarzyny Cichopek. Co z kolei zamierza robić w święta Sebastian Fabijański? Aktor zostaje w Polsce i koncentruje się na Bastku. - Chcę w święta spędzić jak najwięcej czasu z synem - oznajmił w rozmowie z nami. - Postaram się udekorować mieszkanie tak, jak zwykle, żeby Bastek czuł się jak w domu na święta - dodał ponadto. Fabijański wspomniał ponadto, że widzi u syna coraz więcej cech, które sam posiada.

Sebastian FabijańskiSebastian Fabijański Sebastian Fabijański o świętach, KAPiF.pl

Maffashion wypowiedziała się na temat zbliżających się świąt 

O komentarz na temat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia poprosiliśmy także Maffashion. Julia Kuczyńska wyjawiła w rozmowie z Plotkiem, że w tej kwestii ma swoje ustalenia z Sebastianem Fabijańskim. Wszystko dla dobra ich wspólnego syna.

Jako rodzice dogadaliśmy i ustaliliśmy między sobą tak istotne rzeczy, jak daty świąt czy innych ważnych okazji w życiu synka. Czasem jest łatwiej, czasem trudniej. Potrzebne są kompromisy. W ubiegłym roku Wigilię synek spędzał z tatą, a resztę dni z mamą. W tym roku będzie odwrotnie - powiedziała Julia Kuczyńska w rozmowie z Plotkiem.
 

Maffashion dostała pytanie od fanki dot. opieki Fabijańskiego nad synem. Postanowiła odopwiedzieć

Relacja influencerki i aktora wciąż budzi wiele pytań. Nic dziwnego - Maffashion i Fabijański zakończyli swój związek w sposób medialny, o czym pisaliśmy między innymi tutaj. Ostatnio Kuczyńska otrzymała pytanie od fanki, które dotyczy jej byłego partnera. "Sebastian Fabijański opiekuje się też synkiem? Bo coś od dłuższego czasu zniknął" - zapytała dociekliwa internautka. Maffashion postanowiła rozwiać jej wątpliwości. "Tak. Dzisiaj Bastek jest u taty" - oznajmiła na Instagramie. Jak widać, była para potrafi się porozumieć w kwestii opieki nad synem. Jedna i druga strona czerpie radość z bycia rodzicem. U Kuczyńskiej można było to zauważyć po wpisie dotyczącym przedszkola, który zobaczycie tutajPo zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do galerii.

MaffashionMaffashion Maffashion o relacji Fabijańskiego z synem, KAPiF.pl

Więcej o: