Prywatne nagranie z drugiego ślubu Katarzyny Zielińskiej. Na weselu postawiła na długą fryzurę [WIDEO]

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański we wrześniu tego roku odnowili przysięgę małżeńską. Aktorka cały czas przeżywa emocje związane z wydarzeniem, czym postanowiła podzielić się z fanami.

Do tego, aby ponownie stanąć na ślubnym kobiercu, Katarzynę Zielińską i jej męża skłoniła wyjątkowa okazja. Małżonkowie w sierpniu tego roku obchodzili bowiem jubileuszową, dziesiątą rocznicę ślubu. Z tej okazji we wrześniu 2023 roku odnowili przysięgę małżeńską w kościele, a także urządzili huczne, drugie wesele w otoczeniu rodziny i przyjaciół.

Zobacz wideo Jelonek opowiada o ślubie

Katarzyna Zielińska na nowym nagraniu z wesela

Odnowa przysięgi małżeńskiej była dla Katarzyny Zielińskiej niewątpliwe ogromnym przeżyciem. Wywnioskować to można chociażby z licznych postów na ten temat, które aktorka udostępniała w mediach społecznościowych. Choć od wydarzenia minęły już dwa miesiące, Zielińska postanowiła zamieścić na Instagramie prywatne nagranie, na którym można obejrzeć podsumowanie ceremonii i samej imprezy. Widać, że goście pojawili się tłumnie, a wśród zaproszonych nie zabrakło znanych osobistości, w tym Małgorzaty Sochy czy Agaty Młynarskiej. W instagramowym poście Katarzyna Zielińska przyznała, że jest niezwykle szczęśliwa, iż wszyscy pojawili się w jednym miejscu. Zaznaczyła też, że dla niej takie spotkania na żywo są niezwykle ważne.

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska Fot. KAPiF

Pomyślałam sobie dzisiaj, że muszę to wstawić. Ostatnio tyle smutnych pożegnań. Więc spieszmy się kochać ludzi. Dla mnie i Wojtusia ten wrześniowy dzień był najpiękniejszym prezentem na świecie. W jednym miejscu wszyscy, których kochamy. (...) Dostaliśmy skrzydeł - napisała.

"Może jestem niedzisiejsza, ale spotkania w realu to coś, czego nie kupisz i niczym nie zastąpisz. Wdzięczna za ten czas tak bardzo" - dodała aktorka. Zabawa była szampańska - oprócz tańców i tradycyjnego krojenia tortu odbyły się także występy sceniczne, w których udział wzięła sama panna młoda. Na nagraniu można dokładnie podejrzeć nie tylko dwie kreacje Katarzyny Zielińskiej, o których pisaliśmy już wcześniej. Wraz ze zmianą sukni na nieco odważniejszą bohaterka dnia zmieniła także fryzurę. Aktorka rozpuściła swoje upięte wcześniej włosy i związała je w gładki, bardzo długi kucyk. Jak wam się podoba w takiej wersji?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.