Mieszkanie Malinowskiej i Janiaka zachwyca. Nie każda gwiazda może się pochwalić takim salonem [ZDJĘCIA]

Karolina Malinowska i Oliwier Janiak mają piękne, przestronne mieszkanie. Dużą uwagę zwraca ich salon, którym, zdaniem fanów, nie każda gwiazda może się pochwalić.

Karolina Malinowska i Oliwier Janiak uwili sobie stylowe gniazdko w Warszawie. Sprawia wrażenie bardzo przytulnego i co ciekawe, odbiega od lokum innych gwiazd, znanych nam ze ścianek. Nie ma marmurowych posadzek, szklanych mebli i mocno minimalistycznych aranżacji, przez które wnętrza mogą sprawiać wrażenie bardzo chłodnych i wręcz "bezdusznych".

Zobacz wideo Olivier Janiak przyjechał pokazać mundial synowi. "Takich piłkarzy nie będziemy mieć przez kolejne 36 lat"

Salon Malinowskiej i Janika to idealne centrum relaksu

Sercem domu Karoliny Malinowskiej i Oliwiera Janiaka jest salon. Znajduje się w nim wygodna, szara kanapa, którą chętnie oblega pies pary. Nie brakuje również foteli, które idealnie sprawdzają się podczas wieczornego relaksu z książką. Literatury w ich mieszkaniu z resztą nie brakuje. Na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych dostrzegamy regały wypełnione po brzegi różnymi ciekawymi pozycjami. Półki zdobią również kolorowe ozdoby oraz rodzinne zdjęcia. Przy oknie balkonowym stanęło pudełko z zabawkami oraz niezliczona ilość roślin.

 

Kuchnia Malinowskiej i Janiaka jest dość ciemna, ale stylowa

Widać, że Karolina Malinowska i Oliwier Janiak, projektując dom, chcieli, aby był bardzo funkcjonalny. W kuchni zrezygnowali z jasnych kolorów, które sprawiłyby, że ciężko byłoby utrzymać nieskazitelną czystość. Zamiast tego wybrali meble z ciemnego drewna. W tle dostrzegamy ścianę z cegły. Była modelka oraz świeżo upieczona pani psycholog uwielbia spędzać tam czas. Często pokazuje w swoich mediach społecznościowych, co właśnie upichciła dla całej rodziny. Niekiedy towarzyszą jej w tym dzieci.

 

Pokój dziecięcy w domu Malinowskiej i Janiaka. Jest dość kolorowo

Dom pary sprawia wrażenie bardzo ciepłego i przyjaznego zarówno dzieciom, jak i pupilom. Na instagramowym profilu Karoliny Malinowskiej możemy dostrzec białe meble, wykończone zaokrąglonymi uchwytami, które doskonale sprawdzają się u najmłodszych. Z kolei zabawki są w najróżniejszych kolorach i z pewnością sprawiają ogrom frajdy. Więcej zdjęć z domu Karoliny Malinowskiej i Oliwiera Janiaka znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Mieszkanie Malinowskiej i Janiaka zachwyca. Nie każda gwiazda może się pochwalić takim salonemMieszkanie Malinowskiej i Janiaka zachwyca. Nie każda gwiazda może się pochwalić takim salonem Mieszkanie Malinowskiej i Janiaka fot. instagram.com/karolinamalinowska_official

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.