Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke coraz bliżej ślubu. Przygotowania idą pełną parą

Ślub Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke zbliża się wielkimi krokami. Para pokazała w mediach społecznościowych kolejny etap przygotowań.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jesche tworzą zgrany duet nie tylko na parkiecie, ale również w życiu prywatnym. Zaręczyli się w marcu 2022 roku, a kilka miesięcy później powitali na świecie córkę, Różę, która jest ich oczkiem w głowie. Teraz para przygotowuje się do ślubu, co chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Mogliśmy podejrzeć wybór sukni dla panny młodej, a teraz zobaczyliśmy, jak tancerz mierzy garnitur na tę specjalną okazję.

Zobacz wideo Jacek Jelonek opowiada, jak będzie wyglądał jego ślub

Jacek Jeschke szykuje się do ślubu. W przymiarkach garnituru pomaga mu wyjątkowa osoba

Zarówno Jeschke, jak i jego narzeczona, są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Para, która zdobyła największą popularność dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami", uzbierała na swoich profilach niemałą liczbę obserwatorów. Z fanami dzielą się czasem kulisami życia prywatnego. Jak można się domyślić, w ostatnich miesiącach tematem numer jeden jest ich ślub. Chętnie pokazują kolejne etapy przygotowań do uroczystości.

Hanna Żudziewicz i Jacek JeschkeHanna Żudziewicz i Jacek Jeschke kapif

Teraz Żudziewicz opublikowała na InstaStories relację ze sklepu z garniturami, gdzie razem z narzeczonym wybierali dla niego stylizację na ślub. We wszystkim "pomagała" im roczna córka. Na pierwszym zdjęciu widzimy jak Jeschke pozuje w jasnej marynarce i granatowych spodniach. "Wybór garnituru ślubnego nie może odbyć się bez osobistego doradcy" - napisała tancerka. Natomiast na relacji na profilu Jacka widać, jak mężczyzna przymierza inny strój: czarny, klasyczny garnitur z dwurzędową marynarką. "Ja i mój krawiec" - podpisał fotografię, na której w tle można dostrzec również Różę. Zdjęcia Jeschke z przymiarek garnituru ślubnego znajdziecie w galerii na górze strony.

Ślub Jacka Jeschke i Hanny Żudziewicz już niedługo. Podali termin

W sierpniu przez wybór stylizacji przechodziła Hanna Żudziewicz. Wizytę w salonie sukien ślubnych relacjonowała na Instagramie, żaląc się, że została źle potraktowana przez ekspedientki. "Patrzyła cały czas z góry, była po prostu bardzo niemiła. Wiecie, taka atmosfera, że "przepraszam, że tu jestem" - pisała wówczas. Po wszystkim zostawiła fanom pole do zadawania pytań na InstaStories. Nie trzeba było długo czekać, aż któryś z fanów zaczął dopytywać o datę ich ślubu. Tancerka wcale się z tym nie kryła i ochoczo odpowiedziała, że ceremonia zaplanowana jest na wiosnę 2024 roku.

Hanna Żudziewicz i Jacek JeschkeHanna Żudziewicz i Jacek Jeschke Instagram @hannazudziewicz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.