Agnieszka Chylińska takich włosów jeszcze nie miała. Jak blond piękność ze starych filmów

Agnieszka Chylińska promuje nową płytę. Właśnie ukazał się teledysk do piosenki "Ja Ci wszystko dam". Wokalistka pojawia się w klipie i jest nie do poznania.

Agnieszka Chylińska przyzwyczaiła nas do częstych zmian wizerunku. Pamiętamy ją jako zbuntowaną dziewczynę za czasów O.N.A. i to, jak odmieniona wróciła za czasów płyty "Modern Rocking", gdy zmieniła się nie tylko jej fryzura, ale także styl ubierania. Wokalistka słynąca z luźnego stylu zaczęła wtedy zakładać podkreślające figurę stylizacje. Później Chylińska powróciła jednak do korzeni. Krótkie włosy z irokezem, a nawet zieleń na głowie to tylko niektóre z jej fryzur. Chociaż teraz piosenkarka znów jest wierna rockowemu wizerunkowi, na potrzeby nowego teledysku przeszła niemałą metamorfozę. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Richardson zszokowała metamorfozą. Co jeszcze planuje?

Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie w teledysku do "Ja Ci wszystko dam". Nie do poznania

Agnieszka Chylińska wydała swój czwarty album studyjny "Never Ending Sorry". Przed nią też wielka trasa koncertowa z okazji 30-lecia twórczości wokalistki. Właśnie ukazał się teledysk do piątego singla z płyty "Ja Ci wszystko dam". Wystąpił w nim aktor Piotr Głowacki, któremu Chylińska podziękowała w poście na Instagramie. 

Drogi Piotrze! Dziękuję za możliwość patrzenia na to, jak wspaniale grasz; bycia obok. Dziękuję za pomoc przy realizacji scenariusza, za twoje zaangażowanie, które momentami mnie aż zawstydzało, bo jestem wielką wielbicielką twoich ról i kreacji. Dziękuję za filmową pamiątkę do końca życia.'

Uwagę jednak zwraca także wygląd piosenkarki. Agnieszka Chylińska w teledysku ma na sobie blond perukę z grzywką i mocny makijaż z ustami pomalowanymi wyrazistą szminką. Ubrana jest w połyskującą sukienkę i narzutkę w kolorze mocnego różu. W tej kreacji przypomina gwiazdę starych filmów.

Agnieszka Chylińska nie do poznania. Jak gwiazda starych filmówAgnieszka Chylińska nie do poznania. Jak gwiazda starych filmów fot. Youtube/Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska pokazała się z wąsami

Niedawno Agnieszka Chylińska opublikowała zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie. Gwiazda miała na nim wąsy, brązowe włosy, a na sobie skórzaną kurtkę i ciemną koszulkę. Jak się okazało było to kolejne wcielenie Chylińskiej, w którym pojawiła się w nowym teledysku. Więcej zdjęć piosenkarki, także z planu "Ja Ci wszystko dam" w galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA