Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina męża. Na grobie Pawła Królikowskiego widnieje ważny cytat

Małgorzata Ostrowska Królikowska w dniu Wszystkich Świętych odwiedziła grób Pawła Królikowskiego. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie prosto z cmentarza.

Paweł Królikowski uchodził za jednego z najpopularniejszych polskich aktorek, a jego śmierć wstrząsnęła nie tylko najbliższymi, ale i oddanymi fanami. Mąż Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej zmarł 27 lutego 2020 roku, kilka miesięcy po tym, jak zdiagnozowano u niego guza mózgu. Został pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie w Alei Zasłużonych. Wdowa odwiedziła do w dniu Wszystkich Świętych i przy okazji wspomniała w mediach społecznościowych. Pojawił się wyjątkowy cytat.

Zobacz wideo Rozenek wprost o sytuacji Królikowskiego i Opozdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego w dniu Wszystkich Świętych

Paweł Królikowski przez 32 lata tworzył małżeństwo z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską, z którą doczekał się pięciorga dzieci - Antoniego, Julii, Jana, Marceliny i Ksawerego. Cała rodzina ciężko zniosła jego śmierć i do dziś pielęgnują pamięć o aktorze. W dniu Wszystkich Świętych Małgorzata udała się na Powązki, gdzie odwiedziła grób męża. Później na Instagramie opublikowała zdjęcia znicza, który stanął w miejscu jego spoczynku w towarzystwie kolorowych kwiatów. Uwagę zwraca jednak cytat. Można się domyślić, że miał ogromne znaczenie dla pary. Zdjęcia grobu Pawła Królikowskiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

"W oku kręci się łza, gdzie się pcha głupia ta, srebrna pchła. Czy też jej ciasno jest pod powieką." - Pawka - pisała Małgorzata Ostrowska Królikowska na Instagramie.

Grób Pawła KrólikowskiegoGrób Pawła Królikowskiego Instagram @malgorzata_ok

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego. Widnieje na nim ważny cytat

Paweł Królikowski został pochowany w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach 5 marca 2020 roku. Po upływie 16 miesięcy stanął tam pomnik, który robi ogromne wrażenie. Jest płyta z imieniem i nazwiskiem aktora, a także jego podpis. Tuż obok dostrzegamy jego czarno-białe zdjęcie. Uwagę zwraca jednak płyta napisowa. Znajduje się na niej ogromne pęknięcie w kształcie krzyża, który nocą podświetlany jest na wiele kolorów. Znalazł się tam również cytat z piosenki powstałej do programu dla młodzieży popularnego w latach 90. "Słońcem jest dla mnie twój uśmiech...". Jest on niezwykle ważny dla całej rodziny.

Grób Pawła KrólikowskiegoGrób Pawła Królikowskiego Plotek Exclusive

Więcej o:
Copyright © Agora SA