Katarzyna Skrzynecka stawia czoła krytyce. Rozprawia o odchudzaniu. "Nie mam czasu"

Katarzyna Skrzynecka wypowiedziała się na temat wyglądu. Wyznała, że chciałaby zrzucić kilka kilo, ale nie może się teraz temu poświęcić. Oprócz tego miała ważny apel do młodzieży.

Katarzyna Skrzynecka od kilkunastu lat pozostaje w związku małżeńskim z Marcinem Łopuckim. Mężczyzna pasjonuje się sportem i jest trenerem personalnym. Aktorka od dawna zmaga się z uszczypliwymi komentarzami na temat wyglądu. Internauci pod postami w mediach społecznościowych wtrącają się w jej życie i wytykają, że "powinna schudnąć", a w przemianie wyglądu mógłby pomóc jej mąż. W jednym z najnowszych wywiadów Katarzyna Skrzynecka wyjaśniła, dlaczego nie podejmuje się metamorfozy.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zapytana o "czystki" Miszczaka. Szybko wybrnęła

Katarzyna Skrzynecka mówi o odchudzaniu. "Nie mam czasu na sport i diety" 

W rozmowie z portalem Party.pl Katarzyna Skrzynecka wypowiedziała się na temat swojej wagi. Aktorka wytłumaczyła, że ma zbyt dużo obowiązków, by zabrać się za regularne uprawianie sportu. Przy okazji podkreśliła, że kobiety o okrągłych kształtach są równie pełnowartościowe i zasługują na należyty szacunek - Nie zawsze osoba o większych wymiarach musi być nieapetyczna, czasami trzeba umieć z szacunkiem. Jeśli nie masz czasu schudnąć, albo zawziąć się i troszeczkę tych gabarytów zrzucić, a w moim życiu często tak jest, że za dużo pracuję i niestety nie mam czasu na sport i diety - opowiadała. W dalszej części rozmowy aktorka przyznała, że chciałaby nieco schudnąć. Jednak obecnie ma inne priorytety. Skupia się na życiu rodzinnym - Pewnie, że chciałabym mieć parę kilo mniej, ale wolę spędzić ten czas z rodziną, a nie na siłowni - oznajmiła.

Katarzyna Skrzynecka ma ważny apel. "Trzeba uświadamiać młode dziewczyny" 

W tej samej rozmowie Katarzyna Skrzynecka wyznała, że mimo iż nie ma teraz głowy do odchudzania, to nie wyklucza, że zajmie się tym w przyszłości - Jak będę mogła, to będę się o to starać, aby w wolnych chwilach trochę się za siebie wziąć. Może mi się to uda, może nie - przyznała. Oprócz tego zwróciła uwagę na bardzo istotną kwestię. Zauważyła, że w dzisiejszym świecie młodzi ludzie dużo czasu spędzają w sieci i chcą się upodabniać do idoli. Często wiąże się to z kompleksami i brakiem akceptacji siebie. - Myślę, że trzeba uświadamiać młode dziewczyny, że nie wszystko musi koniecznie być z takiego kanonu, jaki wygładzają aplikacje graficzne w internecie - zaznaczyła.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka KAPiF

Więcej o:
Copyright © Agora SA