Katarzyna Skrzynecka chwali się córką, a w komentarzach zachwyty. "Niespotykana piękność"

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się najnowszymi zdjęciami córki. Fani aktorki zasypiali Alikię komplementami.

Katarzyna Skrzynecka od 2009 roku jest żoną Marcina Łopuckiego. Małżonkowie dość długo starali się o dziecko, o czym aktorka otwarcie mówiła w wywiadach. Skrzyneckiej udało się zajść w ciążę, a wyczekana córka, która otrzymała imię Alikia, przyszła na świat w 2011 roku. Dziewczynka bez dwóch zdań jest oczkiem w głowie mamy, która na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami pociechy.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka nie kryła wzruszenia. Chodzi o reakcję widzów

Katarzyna Skrzynecka dodała nowe zdjęcie Alikii. Posypały się komplementy

Katarzyna Skrzynecka w mediach społecznościowych jest bardzo aktywna. Aktorka często publikuje nie tylko zdjęcia zdradzające jej nowe projekty zawodowe, ale też chętnie chwali się czasem spędzonym w rodzinnym gronie. 22 października Skrzynecka zamieściła zdjęcia córki, niespełna 12-letniej Alikii, która właśnie rozwija nową pasję. Jak informuje aktorka, dziewczynka zapragnęła nauczyć się jeździć konno. Rodzice z radością spełnili jej marzenie, a Katarzyna Skrzynecka przypomniała sobie okres, gdy będąc w wieku córki, także interesowała się tym sportem. Zaznaczyła, że uczyła się w Klubie Jeździeckim Legia w Warszawie, a jej nauczycielem był sam Rotmistrz Ferenstein. Nie kryła wzruszenia, że ukochana jedynaczka poszła w jej ślady i podkreśliła, że każda niedziela (kiedy zapewne Alikia ma zajęcia z jazdy konnej) to ich rodzinny czas.

Miałam zaszczyt uczyć się od samego Rotmistrza Ferensteina. Piękne wspomnienia... Tej jesieni nasza niespełna 12-letnia córeczka Alikia sama poprosiła nas o zapisanie do szkoły jeździeckiej. "Wzrusz" serca rodziców wielki. W każdą niedzielę rano to nasz rodzinny czas - napisała dumna mama.

Fani aktorki gratulowali Alikii nie tylko nowej pasji i miłości do koni. W komentarzach rozpływali się także nad urodą córki Katarzyny Skrzyneckiej. "Państwa córeczka jest hipnotyzująco wręcz śliczna, napatrzeć się nie można", "Niespotykana piękność. Trochę z mamy, trochę z taty, cudne połączenie", "Wyrosła piękna dziewczynka" - czytamy. A dla porównania - zdjęcia Katarzyny Skrzyneckiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.