Karolina Pisarek jest zdeterminowana, żeby zagłosować. A łatwo jej nie będzie [PLOTEK EXCLUSIVE]

Karolina Pisarek spełni 15 października wój obywatelski obowiązek w nietypowym anturażu. W rozmowie z nami postanowiła rozwinąć ten wątek.

Znana modelka nie milczy w ważnych sprawach. Obok tematu głosowania również nie przechodzi obojętnie. Już 15 października odbędą się wybory parlamentarne, na które idzie Karolina Pisarek. W rozmowie z nami wyznała, z jakiego powodu głosuje i w jakich warunkach. W tym roku modelka odda swój głos za granicą.

Zobacz wideo Karolina Pisarek o dramie z Kubą Szmajkowskim. Nie było rasizmu?

Pisarek chce być niezależna, więc idzie na wybory. Tym razem zagłosuje w Tajlandii

Modelka wkrótce wybiera się za granicę i podczas tegorocznych wyborów nie będzie jej w Polsce. - Będę na wyspie w Tajlandii, więc będę musiała wziąć lot do Bangkoku, żeby zagłosować - wyznała w rozmowie z nami. Zachęciła ponadto do wypełnienia obowiązku inne kobiety. - Kiedy, jak nie teraz, mamy swój głos, możemy go dać. Jestem osobą, która chce być niezależna, chcę mieć swój głos i swoje pole. To, że możemy głosować, powinniśmy w stu procentach wykorzystać. Jeśli jednak ktoś się zastanawia, czy głosować, warto to zrobić dla swoich najbliższych czy nawet dla kolejnego pokolenia, które przyjdzie - oznajmiła stanowczo Pisarek. 

Karolina PisarekKarolina Pisarek fot. Kapif

Pisarek nie ukrywa, że nie śledzi już "Top Model". Powód jest jasny

Program o modelingu emitowany przez stację TVN dał rozpoznawalność wielu osobom, które dziś prężnie działają w show-biznesie. Jedną z nich jest Karolina Pisarek. Modelka otarła się o zwycięstwo. Doszła do finału, ale ostatecznie to Radosław Pestka wygrał piątą edycję programu. Mimo to Karolina Pisarek wykorzystała swoje pięć minut, dlatego też dziś robi światowe kampanie. Często podróżuje, robiąc projekty z zagranicznymi markami. Ponadto prężnie rozwija swojego Instagrama i chętnie udziela się medialnie. Nie ogląda natomiast programu, dzięki któremu zasłynęła. - Spełniam się zawodowo, stąd też brak śledzenia "Top Model". Kibicuję wszystkim, to jest jednak show, które zapoczątkowało moją karierę - powiedziała w rozmowie z nami. Dodała ponadto, że z jurorów ceni bardzo Dawida Wolińskiego. W ciepłych słowach wypowiedziała się o projektancie. - Ostatnio widziałam się z Dawidem Wolińskim, uwielbiam go, jego styl. Jest wyznacznikiem, jeśli chodzi o modę w Polsce - wyznała Pisarek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.