Widzowie nie zobaczyli występu Dody i Smolastego. TVP się tłumaczy. Wskazała winnego

Doda i Smolasty byli gwiazdami wydarzenia "Roztańczony PGE Narodowy". Choć widzowie TVP czekali na ich występ, to obeszli się smakiem. Dlaczego stacja nie pokazała, jak wykonali wspólny utwór na scenie? Pojawiło się oficjalne oświadczenie.

"Nim zajdzie słońce" to bez wątpienia hit ostatnich tygodni. Doda oraz Smolasty połączyli siły i stworzyli utwór, który szybko zyskał zwolenników. Wielu jest pod wrażeniem także teledysku, w którym wokaliści okazywali sobie dużo czułości, co ponoć spotkało się z reakcją partnera Dody, Dariusza Pachuta, o czym pisaliśmy TUTAJ. Doda i Smolasty byli gwiazdami sobotniego wydarzenia "Roztańczony PGE Narodowy". Widzowie przed telewizorami czekali na ich występ, jednak się nie doczekali. Na antenie TVP nie pokazano, jak wykonali swój utwór (zobacz: Fani Rabczewskiej liczyli, że "spojrzą w jej oczy pełne gwiazd". TVP wprowadziła cenzurę), co spotkało się z ogromnym oburzeniem. Teraz stacja się tłumaczy.

Zobacz wideo Zobaczcie, jak zareagowała Maria Sadowska

TVP nie pokazała występu Dody i Smolastego. Pojawiło się oświadczenie

Widzowie nie ukrywali rozczarowania, że nie zobaczyli na antenie występu, na który tak liczyli. "Dlaczego tego utworu nie było na antenie?" - pisała oburzona internautka. "Ja czekałam tylko na ten występ w telewizji i się zawiodłam" - dodała inna. W związku z napiętą atmosferą wokół tego tematu, Telewizja Polska postanowiła zareagować.

Centrum Informacji TVP opublikowało oświadczenie, w którym wyjaśniono, dlaczego tak się stało. "Telewizja Polska nie była organizatorem koncertów na PGE Narodowym. Niektóre występy nie były rejestrowane, w związku z tym udostępnione zostały tylko i wyłącznie publiczności na PGE Narodowym, a nie widzom TVP3 i TVP2" - prostuje sytuację publiczny nadawca. 

Artyści, którzy wystąpili w części nierejestrowanej, zostali wcześniej o tym poinformowani. Formuła tego koncertu jest niezmienna od kilku lat - czytamy dalej.

Na oburzenie fanów zareagowała również Doda. Zamieściła na Instagramie amatorskie nagranie z występu ze Smolastym. Nagranie ze sceny, choć jest nieco w kiepskiej jakości, krąży także po TikToku. Nagrała je jedna z osób uczestniczących w wydarzeniu w Warszawie. Film udostępnił na InstaStories Smolasty, a możecie zobaczyć go poniżej:

Doda i Pachut razem na PGE Narodowym

Sobotni koncert był bardzo emocjonujący dla Dody. Nie tylko wystąpiła przed taką publicznością, lecz także mogła liczyć na wsparcie ukochanego. Paparazzi uwiecznili, jak Rabczewska opuszczała Stadion Narodowy w towarzystwie Pachuta, więcej przeczytacie o tym TUTAJ: Doda i Dariusz Pachut razem na Narodowym. Piosenkarka promieniała. Więcej zdjęć artystki i jej partnera, a także ujęcia z sobotniego wydarzenia, znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: