Jak mieszka Rafał Trzaskowski? Pałac to to nie jest. Żyje w bloku

Rafał Trzaskowski cieszy się w mediach społecznościowych ogromną popularnością. Polityk zdobył sympatię wielu osób podczas ostatnich wyborów prezydenckich. Spora część z nich zastanawiała się, jak mieszka znany polityk. Okazuje się, że wnętrza jego mieszkania mogą niektórych zaskoczyć.

Rafał Trzaskowski w 2020 roku kandydował na urząd prezydenta RP. Niewiele brakowało, a udałoby mu się zastąpić Andrzeja Dudę. Tak czy inaczej, Trzaskowski wciąż pozostaje prezydentem Warszawy. Wiele osób może myśleć, że jego dom to prawdziwy pałac. Tymczasem okazuje się, że cała rodzina Trzaskowskiego mieszka w bloku na Ursynowie. Dzięki zdjęciom udostępnianym przez parę na Instagramie możemy zobaczyć, jak wygląda wnętrze ich "gniazdka". Więcej zdjęć z mieszkania Rafała Trzaskowskiego znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Rafał Trzaskowski na Marszu Miliona Serc. Dosadnie opowiedział o planach partii

Mieszkanie Rafała Trzaskowskiego. Klasyka i drewno w najlepszej odsłonie

Kuchnia prezydenta Warszawy to raj dla miłośników jasnych kolorów. Na zdjęciach możemy zobaczyć białe meble z przeszklonymi, wiszącymi szafkami, pod którymi są kafelki tego samego koloru. Dużo więcej dzieje się w salonie. Ogromna kanapa, okrągły drewniany stół i klasyczne meble w "starym stylu". Widać, że Trzaskowski jest miłośnikiem książek i płyt CD, których stosy możemy zobaczyć na niejednym ujęciu. Mieszkanie ma także taras, z którego widać masę zielonych drzew i krzewów. Z rodziną żyją również: papuga i pies Bąbel. Buldog ma nawet podpisane legowisko. Cały dom sprawia wrażenie ciepłego i przytulnego.

Córka Trzaskowskiego niedawno zdawała maturę! Dumny tata mocno trzymał kciuki

W tym roku dla rodziny Trzaskowskich egzamin maturalny był naprawdę wyjątkowy. Dlaczego? Podchodziła do niego najstarsza córka prezydenta Warszawy, Ola. "Dziś egzaminy zaczynają maturzystki i maturzyści w całej Polsce. Życzę wam wszystkim powodzenia! Wybaczycie, że za jedną maturzystkę trzymam kciuki szczególnie mocno. Ola, połamania pióra!" - pisał rankiem 4 maja dumny Trzaskowski. Do opisu dołączył zdjęcie, na którym możemy zobaczyć rozweseloną Olę z tatą, siedzących na podłodze na tarasie. Dostrzegacie podobieństwo? Czy może najstarsza córka wdała się raczej w mamę? ZOBACZ TEŻ: Rafał Trzaskowski zażartował z Żebrowskiego. "Bożyszcze babć". Przed sceną śmiech, ale w komentarzach burza

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.