Lewandowska słyszała, że nie umie tańczyć. W końcu odpowiedziała. "Nie wychodzi mi to"

Anna Lewandowska uchodzi za jedną z najpopularniejszych Polek, a przy tak dużym zainteresowaniu naturalnym jest, że nie wszyscy są jej przychylni. Fanka pochwaliła jej umiejętności taneczne, a trenerka odpowiedziała na te bardziej uszczypliwe komentarze.

Anna Lewandowska po przeprowadzce do słonecznej Katalonii szybko odnalazła nową pasję. Zapisała się na lekcję bachaty, a ta stała się nieodłącznym elementem jej planu treningowego. Na Instagramie trenerki często pojawiają się relacje prosto z sali tanecznej, gdzie szkoli swoje umiejętności u boku profesjonalistów. Ostatnio zdradziła, jak ocenia własne umiejętności.

Zobacz wideo Jacyków uwielbia Lewandowską! Tego o niej nie wiemy

Anna Lewandowska szczerze o swoich umiejętnościach tanecznych

Anna Lewandowska uchodzi za jedną z najpopularniejszych Polek. Na samym Instagramie śledzi ją grono około 5,6 miliona fanów. Dużym zainteresowaniem cieszą się nagrania, na których Lewa chwali się umiejętnościami tanecznymi. Przy tak dużej grupie obserwatorów naturalne jest, że zdarzają się i mniej przychylne komentarze, co można było zauważyć, chociażby pod postem z drugiego wesela. Sama żona Roberta Lewandowskiego ostatnio przyznała, że nie przejmuje się takimi docinkami. Wciąż się uczy i po roku treningów nie ma szans na to, aby wypadała jak profesjonalistka. Zdjęcia tańczącej Anny Lewandowskiej znajdziesz w naszej galerii na gorze strony.

To prawda! Oczywiście, że kocham treningi, które są moją pracą, całym życiem, ale taniec jest moją nową pasją i być może nie wychodzi mi to tak jak by tego niektórzy oczekiwali, czyli po roku powinnam tańczyć niczym zawodowy tancerz (jest to po prostu niemożliwe) to kocham to i będę się tym dzielić. A już wkrótce mam nadzieje, że będę mogła was zapraszać to moich nowych projektów... bo tańczyć może każdy, w każdym wieku i to jest piękne! - pisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Anna Lewandowska o umiejętnościach tanecznychAnna Lewandowska o umiejętnościach tanecznych Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska odnosi się do plotek o romansie z trenerem

Internauci od miesięcy plotkują o rzekomym romansie Anny Lewandowskiej z trenerem tańca. Najpierw zabrała go na obóz, a potem zatrudniła we własnej firmie. Jakiś czas temu ekspertka oceniła relację tej dwójki i nie miała wątpliwości. Twierdzi, że ta dwójka stara się zachowywać dystans. Nie uspokoiło to fanów, dlatego osobiście się do nich odezwała, aby zdementować krążące pogłoski.

Więcej o: