Gwiazdy na inauguracji kampanii "Wspieram Sukces Kobiet". Rozenek i Żebrowska w dżinsach. Patrzymy na buty Mołek

Tłum gwiazd pojawił się na evencie, który zorganizowała prokobieca Fundacja Sukces Pisany Szminką. Mowa o akcji "Wspieram Sukces Kobiet".

26 września tłum gwiazd pojawił się na inauguracji kampanii społecznej "Wspieram Sukces Kobiet" Fundacji Sukces Pisany Szminką. Jak czytamy na oficjalnej internetowej stronie organizatorów akcja kierowana jest do Polek - ma między innymi zachęcać je do udziału w wyborach. "Nagłaśniamy publicznie istotne wyzwania i problemy kobiet, by włączyć najważniejsze kwestie Polek w programach rozwojowych naszego kraju. Jednocześnie zachęcamy kobiety do głosowania w wyborach, by mogły same decydować o swojej przyszłości" - czytamy na stronie fundacji. Na wydarzeniu nie zabrakło głośnych nazwisk, które już wcześniej w mediach społecznościowych zachęcały kobiety, by 15 października stanęły przy urnach wyborczych. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o wejściu do świata polityki. "Ja naprawdę czuję, że robię coś ważnego"

Tłum gwiazd promuje akcję "Wspieram Sukces Kobiet"

Na evencie obecne były takie gwizdy, jak: Małgorzata Rozenek, Magda Mołek, Karolina Ferenstein-Kraśko, Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski, Aleksandra Kwaśniewska, Joanna Koroniewska, Monika Mrozowska, Andrzej Wrona, Zofia Zborowska-Wrona czy Justyna Szyc-Nagłowska. Wygląda na to, że podczas wydarzenia panowała miła atmosfera. Goście tym razem nie stawiali na pełne przepychu kreacje. Panował raczej minimalizm, często elegancki styl był przełamywany sportowymi dodatkami. I tak mogliśmy zobaczyć Magdę Mołek w marynarce w kolorze pudrowego różu, białej koszulce, dżinsach i... białych trampkach.

Magda Mołek na evencie 'Wspieram Sukces Kobiet', Fundacja SPSMagda Mołek na evencie 'Wspieram Sukces Kobiet', Fundacja SPS Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA/ mat. prasowe

Na dżinsy postawiły też inne gwiazdy. W tych pojawiła się między innymi Małgorzata Rozenek. "Perfekcyjna" wskoczyła też w pasujący do nich kolorystycznie dżinsowy żakiet. Do tego czarna, prosta bluzka i klasyczne ciemne szpilki

Małgorzata Rozenek-Majdan na evencie 'Wspieram Sukces Kobiet', Fundacja SPSMałgorzata Rozenek-Majdan na evencie 'Wspieram Sukces Kobiet', Fundacja SPS Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA/ mat. prasowe

Aleksandra Żebrowska także przyszła na event w dżinsach. Całość uzupełniały biała bluza oraz białe sportowe buty. Na jeszcze większą wygodę pozwolił sobie Michał Żebrowski, który na ściance prezentował się w dresie oraz czapce z daszkiem. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Żebrowscy jakiś czas temu opublikowali na Instagramie nagranie, w którym zachęcają Polki do tego, by poszły na wybory parlamentarne. Krótkie nagranie rozbiło bank. 

 

Zdjęcia gwiazd, które uczestniczyły w inauguracji kampanii "Wspieram Sukces Kobiet" Fundacji SPS znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. Zobaczcie, kto jeszcze stara się mobilizować kobiety, by oddały swój głos 15 października w wyborach parlamentarnych. Redakcja Plotka również do tego zachęca.

O Fundację Sukces Pisany Szminką

Oto co możemy przeczytać o fundacji na jej oficjalnej stronie: "Działamy na rynku już od 15 lat, a od siedmiu jako fundacja zbieramy środki na realizację działań statutowych polegających na wspieraniu kobiet. Jesteśmy największą i najstarszą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce. Naszą misją jest kompleksowe wspieranie przedsiębiorczych postaw, kobiet oraz młodzieży, dostarczanie im fachowej wiedzy, niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego.Od lat aktywnie działamy również na rzecz rozwoju polityki diversity&inclusion oraz równego wykorzystania talentów kobiet i mężczyzn w biznesie oraz na rynku pracy".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.