Aktorka złożyła śmiałą propozycję Annie Lewandowskiej. Chodzi o Roberta

Katarzyna Zielińska postanowiła zażartować sobie z Lewandowskich. Zaapelowała przy tym do trenerki.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski obracają się nie tylko wśród znanych sportowców, ale mają też bliskich znajomych ze świata show-biznesu. Nie od dziś wiadomo, że wspólnie spędzają czas z Mariną czy Pauliną Krupińską oraz Sebastianem Karpielem-Bułecką. Do grona ich znajomych należy również Katarzyna Zielińska. Aktorka pozwoliła sobie więc na Instagramie w żartobliwy sposób zaapelować do trenerki. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Katarzyna Zielińska ma dla Anny Lewandowskiej propozycję nie do odrzucenia   

Katarzyna Zielińska słynie z nietypowego poczucia humoru. Udowodniła to kolejny raz, publikując na Instagramie humorystyczny fotomontaż, na którym "pozuje" u boku Roberta Lewandowskiego. Na tym nie koniec, bo zdjęcie zestawiła z kadrem, na którym Anna Lewandowska stoi obok męża w fioletowej sukience, w której pojawiła się na Festiwalu w Cannes w 2022 roku. Uwagę zwraca także fioletowa kreacja Zielińskiej. Aktorka wybrała bowiem archiwalne zdjęcie, na którym pozuje w koszulce z numerem dziewięć.

Cała stylizacja była krzykiem mody w pierwej dekadzie tego wieku (nic w tym dziwnego, bo fotografia pochodzi z 2008 roku). Aktorka przy tym złożyła trenerce nietypową i równocześnie bardzo śmiałą propozycję. 

Ja już 15 lat temu wiedziałam, że cyfra dziewięć ma moc… także tego… Przypadek? Nie sądzę - śmiała się aktorka i dodała: Niby stara stylówa, ale jakże na czasie. PS. Anka, wiesz, zawsze mogę z Robertem na jakąś galę wyskoczyć, gdybyś nie miała czasu czy jakoś tak. Tylko daj wcześniej znać, żebym zdążyła wyprasować podkoszulek i spódnicę! 
 

Fani zachwyceni

Pod wpisem Zielińskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani aktorki byli zachwyceni jej poczuciem humoru. Nie brakowało także komentarzy na temat stylizacji gwiazdy. "Płaczę ze śmiechu", "Kocham ten styl", "Rozbiłaś bank" - pisali.  Warto dodać, że do tej pory Anna Lewandowska nie odpowiedziała na zaczepkę Zielińskiej. Myślicie, że trenerka "podzieli się" mężem? Przypomnijmy, że dotychczas, kiedy Anna nie mogła towarzyszyć Robertowi na ściankach i różnego rodzaju galach, u boku sportowca pojawiała się jego mama lub siostra. W naszej galerii, w górnej części artykułu, znajdziecie zdjęcia obu pań. 

Więcej o: