Hakiel długo nie był singlem. Zabrał na randkę tajemniczą kobietę. Co za romantyk

Marcin Hakiel udostępnił na Instagramie zdjęcia z tajemniczą kobietą. Czyżby znów otworzył się na randkowanie? Te fotografie z pewnością rozpalą wyobraźnię internautów.

Od momentu głośnego rozstania z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel był łączony z kilkoma kobietami. Przez pewien czas spotykał się z Dominiką, jednak ta relacja nie przetrwała próby czasu. Plotkowano także, że coś łączy go z Magdaleną Stępień. Teraz tancerz dodał zdjęcia z tajemniczą towarzyszką. Były kwiaty i wspólne wyjście do galerii sztuki. Wszystko wskazuje na to, że celebryta wybrał się na randkę. 

Zobacz wideo Stępień zapytana o Hakiela. Stanowcza odpowiedź

Marcin Hakiel na zdjęciu z tajemniczą kobietą. Wybrali się do galerii sztuki 

Jeszcze niedawno, po rozstaniu z Dominiką, Marcin Hakiel sugerował, że życie singla mu odpowiada. Być może już zmienił zdanie, bo właśnie podzielił się zdjęciami ze spotkania z tajemniczą kobietą. Tancerz nie pokazał jednak towarzyszki w całości. Na zdjęciu możemy jedynie dostrzec jej złote buty i elegancki płaszcz. Na innym ujęciu widzimy, że znajoma Hakiela trzyma w dłoniach bukiet kwiatów. 

Marcin Hakiel screenMarcin Hakiel screen Fot. Instagram.com/marcinhakiel

Hakiel gościł u Wojewódzkiego. Dostało się Kurzopkom 

Marcin Hakiel niedawno gościł na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. W programie tancerz gorzko podsumował byłą żonę i jej obecnego partnera. W pewnym momencie gospodarz show zapytał Hakiela o publiczne pranie brudów i wynajętego detektywa. Celebryta odpowiedział, że to był jedyny sposób, żeby poznać prawdę o swoim małżeństwie. "Jeżeli coś się dzieje nie tak w małżeństwie, to jak masz się dowiedzieć? (...). Poza tym wszyscy moi przyjaciele wiedzą jak to wyglądało. Z szacunku dla moich dzieci i dlatego, że to jest matka moich dzieci, to nie opowiadam całej historii, ale pewnego dnia uznałem, że muszę wynająć nie detektywa, tylko detektywów, żeby dowiedzieć się, co się dzieje" - wyznał Marcin Hakiel. Jednocześnie tancerz zaprzeczył sugestii Wojewódzkiego, że parze zależy obecnie na spokoju. W jego opinii to tylko pozory. "W kuluarach moja była małżonka ze swoim obecnym partnerem robią sobie ze mnie pożywkę wśród przyjaciół i w branży" - dodał Marcin Hakiel. Na udział Hakiela w programie Kuby Wojewódzkiego miała zareagować Katarzyna Cichopek. Portal Shownews poinformował, że była żona tancerza miała zaangażować prawnika, żeby sprawdził wypowiedzi Hakiela pod kątem naruszenia dóbr osobistych. 

Marcin HakielMarcin Hakiel Fot. Player.pl/Kuba Wojewódzki screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.