Lewandowski usłyszał pytanie o nowego selekcjonera. Nie mógł powstrzymać emocji

Robert Lewandowski nie krył emocji, gdy został zapytany o nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Popularny piłkarz zachował się bardzo honorowo i udzielił krótkiej odpowiedzi.

Robert Lewandowski to z całą pewnością jeden z tych sportowców, którzy nie boją się mówić co myślą. Podczas jednego z ostatnich wywiadów został zapytany o nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Popularny piłkarz długo nie zwlekał z odpowiedzią i zdobył się na szczerość. Zadeklarował, że będzie chciał pomóc Michałowi Probierzowi i posłuży mu pomocnym ramieniem. Podczas wypowiadania tych słów wyraźnie było widać targające Lewandowskim emocje. Poradził sobie jednak z nimi doskonale.

Zobacz wideo

Robert Lewandowski powiedział, co myśli o wyborze Michała Probierza na nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Był wyraźnie zaskoczony

O tym, że Michał Probierz został wybrany na nowego selekcjonera reprezentacji Polski, oficjalnie dowiedzieliśmy się w środowy poranek. Mężczyzna został następcą Fernando Santosa i automatycznie stał się tematem numer jeden wśród wszystkich fanów piłki nożnej. Kilkanaście godzin przed ogłoszeniem niecodziennej nowiny Robert Lewandowski usłyszał od Bożydara Iwanowa pytanie dotyczące nowego szkoleniowca. Piłkarz był wyraźnie zaskoczony, lecz świetnie wybrnął z sytuacji. Wykazał się świetnym wyczuciem chwili i umiejętnością poradzenia sobie w każdej sytuacji.

Z mojej strony będę próbował pomóc jeśli będę mógł i to dla mnie jest najważniejsze - wyjawił w rozmowie.

Michał Probierz został następcą Fernando Santosa. Decyzję ogłosił Cezary Kulesza

O tym, że Michał Probierz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski, dowiedzieliśmy się z internetowego wpisu Cezarego Kuleszy. Mężczyzna zamieścił w mediach społecznościowych wiadomość o następcy Santosa. Probierz ma już na swoim koncie wiele sportowych sukcesów. Wcześniej był trenerem Jagiellonii Białystok i Cracovii. O prestiżowe stanowisko rywalizował z Markiem Papszunem. Gdy Bożydar Iwanow pytał Roberta Lewandowskiego o Michała Probierza sytuacja nie była jeszcze jasna. Dopiero po wywiadzie światło dzienne ujrzała sportowa rewelacja. A Wy jak oceniacie ten wybór? Więcej zdjęć znajduje się w galerii na górze strony.

Robert LewandowskiRobert Lewandowski Fot. TVP Sport / screen YouTube

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.