Klamka zapadła. Lewandowska zamyka swój biznes. "Jest we mnie tyle emocji"

Anna Lewandowska od dłuższego czasu rozwijała swoją firmę Healthy Center by Ann w Warszawie. Ta przygoda dobiegła jednak końca.

Anna Lewandowska jest właścicielką wielu firm. Żona Roberta Lewandowskiego ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Można do nich zaliczyć między innymi firmę kosmetyczną czy z cateringiem dietetycznym. W 2018 roku otworzyła również Healthy Center by Ann w Warszawie. Było to miejsce, w którym klienci mogli poćwiczyć i uzyskać rady od dobrze wyszkolonych trenerów. Oferowało różnego rodzaju treningi. "Było", ponieważ celebrytka podjęła decyzję o jego zamknięciu. Na profilu na Instagramie wyznała, co skłoniło ją do tej decyzji.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Anna Lewandowska podjęła ważną decyzję. Chodzi o jej biznes

Anna Lewandowska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Znana trenerka zyskała ponad pięć i pół miliona obserwujących na Instagramie. To właśnie tam podzieliła się z fanami ważną decyzją. Postanowiła rozwijać swoje firmy w Barcelonie, tam, gdzie obecnie mieszka z rodziną. W związku z tym zadecydowała, aby zamknąć Healty Center by Ann we wrześniu 2023 roku. "Moi drodzy, dziś kilka słów o zmianach, które nadchodzą. Nie jest to dla mnie łatwe. [...] Mam marzenia, które chcę realizować. Chcę rozwijać swoje firmy też tutaj, w Barcelonie. [...] Podjęłam ważne decyzje, niełatwe, aż łezka się w oku kręci, ale przygoda z Healthy Center by Ann we wrześniu dobiega końca" - mówiła w lipcu.

Anna Lewandowska na InstagramieAnna Lewandowska na Instagramie fot. Instagram/@annalewandowska/screenshot

Anna Lewandowska podkreśliła wówczas, że jej najbliższy współpracownik otwiera nowe miejsce, które będzie oferowało podobne usługi. Zaprosiła swoich obserwatorów do zapisania się na zajęcia do nowego Palm Studio w Warszawie. Tam też przenosi się cały "Healthy Team". Zamknięcie biznesu nie mogło się odbyć bez ostatniego treningu. Całość została zrelacjonowana na Instagramie. Lewandowska nie kryła emocji. Więcej zdjęć Anny Lewandowskiej znajdziecie w galerii na górze strony.

Anna Lewandowska podziękowała fanom za wsparcie. Będzie dalej rozwijać się w Barcelonie

Lewandowska poprowadziła ostatni trening w Healthy Center by Ann. Wyznała, że zamknięcie miejsca, które rozwijała przez pięć lat, wiązało się z ogromnymi emocjami. Celebrytka pokazała obserwatorom, jak przebiegły ostatnie ćwiczenia. Tego dnia cały lokal pękał w szwach. Nie jest to jednak ostatecznie pożegnanie się Lewandowskiej z działalnością w Polsce. "Jest we mnie tyle emocji, ale też jestem bardzo wdzięczna za to, co wydarzyło się tutaj przez wiele lat, bo dzisiaj moje ostatnie spotkanie z Healthy Center by Ann. Zaraz cały mój team przenosi się do Palm Studio, gdzie będą prowadzili treningi. Czasem będę wpadała też tam. Widzimy się na obozach, healthy weekendach i szykujemy dla was jeszcze dużo, dużo różnych aktywności. Ja wam z tego miejsca bardzo dziękuję. (...). Co to był za trening! Dziękuję wam za wszystkie lata pracy, za wasz wylany pot, za lata spotkań, za tyle emocji" - podsumowała na swoim profilu. ZOBACZ TEŻ: Lewandowska w "DDTVN" mówi o nowym biznesie. Nawiązała też do tajemniczej cieszynki męża