Rodzina królewska zignorowała urodziny Harry'ego. Nie potrafił ukryć rozczarowania

Książę Harry świętował 39. urodziny na Igrzyskach Niezwyciężonych w Niemczech. Towarzyszyła mu Meghan Markle. W trakcie wydarzenia publika obdarowała go pięknym gestem. Ten jednak wydał się smutny. Wszystko przez zlekceważenie rodziny królewskiej.

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy w mediach aż huczy od plotek o domniemanym kryzysie w małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Rzadko można było ich przyłapać razem, a syn Karola III samotnie podróżował po Europie. Od 9 września przebywa w Niemczech na tegorocznych Igrzyskach Niezwyciężonych, czyli wydarzeniu skierowanym do żołnierzy i weteranów wojennych. Trzy dni później dołączyła do niego Meghan Markle. Wspólna wizyta nieco uciszyła plotki o rzekomo pogarszających relacjach pary. W trakcie pobytu książę Harry świętował 39. urodziny. Z tej okazji wraz z małżonką wybrał się do jednego z lokalnych barów. Na igrzyskach również przygotowano dla niego nie lada niespodziankę. Wszystko wskazuje na to, że musi się tym zadowolić.

Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o nowej królowej Camilli oraz o zachowaniu Meghan i Harry'ego? [SONDA]

Książę Harry świętował urodziny w Niemczech. Tak zaskoczyli go na igrzyskach

15 września książę Harry obchodził urodziny. Z tej okazji w trakcie igrzysk został obdarowany przez zgromadzonych nie byle jakim gestem. Jak informuje serwis portal mirror.co.uk publiczność wykonała dla niego serenadę oraz zasypała masą oklasków. "Czy jest tu ktoś dzisiaj, kto świętuje swoją specjalną okazję? "Czy ktoś ma urodziny? Och, myślę, że to są czyjeś urodziny. Niejaki książę Harry, książę Sussex, kończy dziś 39 lat. Wszystkiego najlepszego! Śpiewajmy razem" - powiedział spiker przez głośniki. Po tych słowach publiczność jednym ruchem wstała z miejsc i odśpiewała uroczyste sto lat. 

Książę Harry obchodził 39. urodziny. Rodzina królewska go olała. Ekspertka przeanalizowała jego zachowanie

Jak podaje portal mirror.co.uk książę Harry był wyraźnie poruszony zaistniałą sytuacją. Choć u jego boku stała Meghan Markle, to on był skrępowany. Ekspertka od mowy ciała, Judi James zauważyła, że książę Sussex był wyraźnie zawstydzony. Jej zdaniem wydawał się taki, ponieważ zdawał sobie sprawę, że prawdopodobnie nie otrzyma publicznych życzeń ze strony rodziny i w pewien sposób został przez nich zlekceważony. Serwis informuje, że członkowie rodziny królewskiej przekazali mu dobre słowa z okazji urodzin, ale nie udostępnili niczego na oficjalnych portalach społecznościowych. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Meghan Markle, książę HarryMeghan Markle, książę Harry Fot. Agencja Wyborcza.pl