Były mąż Meghan Markle chce zniszczyć jej życie? "Miał być wielki powrót, jest wielki strach"

Były mąż Meghan Markle chce zniszczyć jej plany? Zagraniczne media donoszą, że Trevor Engelson chce zaszkodzić dawnej ukochanej.

Meghan Markle i Harry prowadzą życie w Stanach Zjednoczonych. W ostatnim czasie żona księcia postanowiła wrócić do życia publicznego. Po kilku nieudanych współpracach, takich jak ta ze Spotify, kompletnie zmieniła swoje plany. Przez wiele miesięcy rezygnowała z medialnych wystąpień. Niedawno zaczęła jednak myśleć nad nowym etapem swojej kariery. Jak podają zagraniczne media, chciała wrócić do działalności na Instagramie i zbudować własną markę. Ostatnio wyszło na jaw, że ktoś może jej w tym przeszkodzić.

Zobacz wideo "Harry i Meghan" - dokument o życiu wśród członków rodziny królewskiej. "Znajdowali sposób, by mnie zniszczyć" [ZWIASTUN]

Były mąż Meghan Markle zniszczy jej karierę? Tego się nie spodziewała

Jak przekazał amerykański magazyn "OK!", żona księcia Harry'ego jest przerażona. Chodzi o jej byłego męża. Meghan boi się, że Trevor Engelson postanowi wydać książkę o swoich wspomnieniach związanych z byłą żoną. Relacja byłego małżeństwa rozpoczęła się jeszcze w 2004 roku. W 2011 roku dawni zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Zaledwie trzy lata później doszło do rozwodu. Wówczas zagraniczne media rozpisywały się na temat zdrady ze strony kobiety. Informacje nigdy nie zostały potwierdzone przez Meghan.

 

Jak potwierdził królewski ekspert, Neil Sean, Engelson dostaje mnóstwo ofert napisania książki o Meghan. Nie da się ukryć, że miałaby ona zawrzeć historię nieudanego małżeństwa i głośnego rozwodu. "Wiele wydawnictw oferuje mu duże pieniądze. Sądzę, że przyjrzy się wszystkim opcjom. Ma do opowiedzenia naprawdę niezwykłą historię o tym, jak bezwzględna, ambitna i zdeterminowana była Meghan. Jeśli ujawni, jak i dlaczego został porzucony, może wybuchnąć skandal. Historia Trevora jest jak dotąd wielką tajemnicą. Meghan będzie musiała zmienić swoje plany. Miał być wielki powrót, jest wielki strach" - wyznał Sean w rozmowie z "OK!". Według niektórych doniesień, Engelson miał pracować z pisarzem Tomem Bowerem, który w swojej książce podejmuje temat książęcej pary.

 

Były mąż Meghan już lata temu reagował złością na wzmiankę o byłej ukochanej

Trebor Engelson nie wypowiada się o byłej żonie. Kilka lat temu wyszło na jaw, że denerwuje się nawet na każdą wzmiankę o dawnej ukochanej. Jakiś czas temu na ten temat wypowiedział się brat Markle, Thomas Jr. "Kilka razy rozmawiałem z Trevorem na temat projektu, który próbowałem złożyć w całość, a on powiedział: Porozmawiam z tobą, ale po prostu nigdy nie wspominaj jej imienia, bo się rozłączę. Nie chcę słyszeć jej imienia, kropka – powiedział w wywiadzie z serwisem Express w 2020 roku. ZOBACZ TEŻ: Były mąż Meghan Markle będzie ojcem. "Najlepsze, co w życiu wyprodukowałem". Znamy płeć i termin porodu