Były mąż Meghan Markle nie chce mieć z nią nic wspólnego. Porzuciła go w niewybredny sposób. "Później wyszło na jaw, że romansowała z kucharzem gwiazd"

Thomas Junior, starszy brat Meghan Markle nie szczędził jej mocnych słów w najnowszym wywiadzie. Tym razem opowiedział o jej pierwszym, nieudanym małżeństwie.

Z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach? Dokładnie przekonuje się o tym Meghan Markle, której najbliżsi co jakiś czas chętnie udzielają się w mediach, aby tylko jej dowalić. Ojciec Meghan, Thomas Markle wypowiedział się w dokumencie na temat córki dla "Channel 5", a towarzyszył mu jego syn, Thomas Junior. Starszy brat Meghan nie oszczędził siostry. 

Starszy brat ostro o Meghan Markle

Starszy brat Meghan Markle idzie w ślady swojego taty i równie chętnie oczernia młodszą siostrę w mediach. W najnowszym dokumencie dla "Channel 5", w którym wypowiadał się razem z ojcem, wspomniał o małżeństwie siostry, z producentem filmowym Trevorem Engelsonem. Przyznał, że to dzięki niemu, Meghan udało się zrobić karierę. 

Trevor wziął ją pod swoje skrzydła, pokazał, jak tak naprawdę wygląda Hollywood i przedstawił ważnym ludziom. Miała już z tym pewne doświadczenia dzięki mojemu tacie, ale jak zwykle chciała jeszcze więcej- wspomina brat Meghan. 

Z relacji Thomasa Juniora wynika, że małżeństwo Mehan i Trevora rozpadło się przez odległość, jaka ją dzieliła. Co więcej, w trakcie separacji, ta już miała lokować swoje uczucia w innych mężczyznach.

Meghan wyleciała do Kanady, a on nie mógł się przeprowadzić. Ze względu na interesy musiałby wylatywać dwa razy miesięcznie, co się wcale nie opłacało. Spróbowali separacji, aż w końcu ona całkowicie go porzuciła. Później wyszło na jaw, że romansowała tam z kucharzem gwiazd. To było naprawdę smutne. Nie mogę uwierzyć, że mu to zrobiła- mówił zasmucony. 

Były mąż nie chce znać Meghan Markle

Podobno Trevor bardzo źle zniósł rozstanie z Meghan. Chciał całkowicie wymazać ją z pamięci, nikt nie mógł przy nim o niej rozmawiać.

Jeżeli wspomnisz przy mnie jej imię, nigdy więcej się do ciebie nie odezwę- miał wówczas mówić do jej brata. 

Ostatnio amerykański fotoreporterzy przyłapali byłego męża Meghan Markle, gdy ten wychodził ze studia do swojego Porsche 911. Pytany przez dziennikarzy o jakikolwiek komentarz w sprawie Meghan i Harry'ego milczał.

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (67)
Były mąż Meghan Markle nie chce mieć z nią nic wspólnego. "Porzuciła go". Brat byłej księżnej opowiada o jej pierwszym małżeństwie
Zaloguj się
 • Gość: widz

  Oceniono 20 razy 12

  Oni wszyscy ześwinią się w imię pieniędzy jakie chcą wyciągnąć z nakręcania zła wokól Meghan.Diana tego nie przeżyła.

 • Gość: asdasd

  Oceniono 28 razy 12

  To jest straszne co wyprawia jej przyrodnie rodzenstwo i ojciec dla kasy. STRASZNE.
  Same bzdury, które ktoś im kazał powiedzieć dla pieniędzy.

 • Gość: xx

  Oceniono 30 razy 12

  Kto to jest "kucharz gwiazd" drogi Robercie?
  A ex mąż NIGDY nie wypowiadał się na temat Meghan. Nawet nakręcił film dokumentalny ze ślubu H&M. Dzięki Meghan stał się znany w USA jako ex mąż księżnej.
  A przed ślubem z Meghan pracował jako pomocnik w telewizji i to Meghan pomogła mu założyć firmę.
  Oj, jak na "miłośnika show biznesu" to wiedza mizerniutka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Były się o niej nigdy w mediach nie wypowiadał, zajął zapewne swoim życiem. Mówi o tym brat, wyciąga brudy z jej życia. Niewiele małżeństw kończy się pokojowo ale były mąż milczy. Rodzinka sobie używa.

 • Gość: Megi

  Oceniono 9 razy 7

  Jak kobieta ma kilku mężczyzn to już koniec świata. A mężczyzna rozumiem, że może wszystko? Każdy ma prawo szukać szczęścia i je znajdować. Te wchodzenie każdemu z butami w życie jest już męczące...

 • Gość: b.

  Oceniono 9 razy 7

  "Pytany przez dziennikarzy o jakikolwiek komentarz w sprawie Meghan i Harry'ego milczał."

  To jest jedyna wiarygodna informacja na ten temat...
  ... a nie wymysły jednego kolesia na temat tego co myśli drugi koleś, z którym nie ma on kontaktu :-D

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 7

  Thomas powiedział też, że ostatni raz widział się z przyrodnią siostrą w 2011 roku. Niech nie zmyśla, że jej były mąż skarżył się mu po rozwodzie. Facet jest żałosny, nie dziwi fakt, że Meghan się odcięła

 • Gość: ja

  Oceniono 10 razy 6

  Ojejku, ojejku, biedactwo nie mógł się przeprowdzić? Czyli ją porzucił.

 • Gość: prrr

  Oceniono 11 razy 5

  Też miałam takiego gowwno wartego ojca.Pewnie w piekle się smaży

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX