Tiktokerka uzależniła się od tatuaży. Internauci nie szczędzą jej uszczypliwości

Tiktokerka Calah Olson chętnie chwali się tatuażami, które zdobią jej ciało. Choć zgromadziła wokół siebie masę fanów, to są wśród nich osoby, którym jej wygląd nie przypadł do gustu.

Calah Olson prężnie działa w mediach społecznościowych, zwłaszcza na TikToku, gdzie jej poczynania śledzą tysiące użytkowników. Kobieta zdecydowanie wyróżnia się swoim wizerunkiem. Nie chodzi tylko o długie blond włosy i zgrabną sylwetkę, ale przede wszystkim o liczne tatuaże, które zdobią jej ciało. Tiktokerka nie lubi ich ukrywać i z uśmiechem na ustach prezentuje kolejne zdobienia. Niestety, nie wszyscy podzielają jej zachwyt. Część internautów ma zdecydowanie odmienne zdanie na ten temat. 

Zobacz wideo Maja Sablewska o tatuażach: Uratowały mi życie

Tiktokerka pokazuje wytatuowane cało w sieci. Nie wszystkim się to podoba

Treści, jakie publikuje Calah Olson, cieszą się niesamowitą popularnością. Influencerka zgromadziła wokół siebie 35 tys. obserwujących, a niektóre jej filmiki mają po kilkaset tysięcy wyświetleń. Na większości z nagrań widać tatuaże, które pokrywają niemal całe jej ciało. Calah Olson ma wytatuowaną szyję, korpus, obie ręce i nogi. Jedyne miejsce, które jeszcze nie jest całkowicie pokryte tuszem, to twarz

Tiktokerka nie ukrywa, że jest bardzo dumna ze swoich tatuaży. Bardzo często zdarza jej się opowiadać na filmikach, że uzależniła się od ich robienia. Mało tego, zamierza bowiem wykonywać kolejne. Twierdzi, że będzie robić ich tyle, dopóki starczy jej miejsca na ciele. Niestety, wiele osób nie podziela jej entuzjazmu. Niektórzy fani influencerki dość ostro komentują jej wygląd. "Robi mi się niedobrze od tych tatuaży", "Nie, całkowicie tego nie rozumiem", "Zniszczyłaś swoje ciało tymi wszystkimi tatuażami" - piszą. Zdaje się, że Calah Olson nie zamierza się przejmować niepochlebnymi opiniami na swój temat. Często odpowiada na tego typu komentarze, pisząc, że i tak nadal czuje się piękna lub że zawsze będzie darzyć miłością swoje ciało. Całe szczęście jest też spore grono osób, którym wygląd tiktokerki przypadł do gustu. Ci nie szczędzą jej miłych słów. "Jesteś taka śliczna", "Jesteś dla mnie inspiracją" - czytamy w komentarzach. A wy co o tym sądzicie? Więcej zdjęć influencerki znajdzie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.